Bir film soracağım???????

arkadaşlar aranızda Akıl Defteri filmini izleyen oldu mu? ben filmin sonunu tam kavrayamadım da anlatabilir misiniz acaba?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sonu gerçekten çok karmaşık. ben şey olduğunu düşünmüştüm: adam aslında katili çok önceden öldürdü ama bunu hatırlamadığı için sürekli kendine başka bir katil yarattı. yani teddy doğru söylüyor olabilir diye düşündüm. zamanında yardım edip öldürmesini sağlamış olması gibi.

1|0
    0|0
    • :) anlayan biri var bravo. o film sondan başa izle eksik yerleri tamamlarsın sayın gizli ben her izleyişimde yeni şeyler yakalamıştım

• hani bir aileyi anlatyor ya o kişiler gerçekte yok aslnda o ailedeki kişiler karıısı ve kendisi hastane sahnesnde farkedersen 1 sn lik anlattığı adam kendisi oluyor, kendi yaptığını kabullenmemek için de sürekli başka katiller arıyor, o poliste bu adamı kullanıyor

• o bariz zaten. yani o söylediği doğruydu ama? "o eski sen" derken haklıydı yani. çünkü o çifti ne zaman anlatsa polis "kendi hayatını anlatıyosun" diyordu. o ara anlattığın gibi düşündüm ama o kadar çok farklı düşünceye çektiler ki hangisine inanacağımı şaşırdım. ama şimdi açıklığa kavuştu teşekkür ederim yardımın için :)

• makinisti izle ikisi de aynı film sayılır ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...