Kızlar lez ya da biseksüel olunca çok itici gelmiyor neden acaba kızlar?

kızlar lez ya da biseksüel olunca çok itici olmuyor. ama erkeklerde bu çok itici bir durum. neden sizce bu fark. kızların yorumunu bekliyorum

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü kadın yaradılış gereği zarif ve özenli yaratılmıştır ama erkek çok kabataslak kalmıştır. Iki tane kızın birbiriyle sevişmesi görsel olarak bakıldığında hoş gelebilir ancak iki erkeğin birbiriyle sevişmeleri göze de hitap etmez, her bünye tarafından kabul de edilemez.

Bir de buna bağnazlık eklendi mi, vay halimize.. Yine de ben tasvip etmesem dahi dileyenin istediği şekilde ilişki yaşaması kanaatindeyim.

Zaten sonrası da kimseyi ilgilendirmez.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kız kıza daha estetik duruyor

0|0
    0|0
  • Erkek gözüyle bakıyorsun, kadınlar daha estetik

0|0
    0|0
  • Çünkü toplumda erkeklik algısı gibi bir kadınlık algısı yok kadın öteden beri cinsellikle bağdaştırılmıştır

0|0
    0|0
  • kızlar zaten erotizmin ana teması. kızlarda abes durmuyor. erkekler tabiki sertliğin ifadesi. onlarda bu yuzden itici bence

0|0
    0|0
  • ben lez degilim ama ilgi duymuyorda degilim cok merak ediyorum nasil bir duygu diye?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yakında pusula temelden kaybolur.Zaten az bir şey yolunda o da gider.Bu işin bay-bayanı ile alakası yoktur.Edep meselesiyle alakalı bir konu.

Her şey çok olunca ucuzlar; Edep bunun aksinedir, o çoğaldıkça değeri artar. Şems-i Tebrizi

Edep, tecrübe ile (yani bizzat yaşanarak) kazanılır. İmam MÂVERDÎ (Rah.A.)

Korku nedir, utanma nedir bilen bir adam için daima bir kurtuluş yolu vardır. Sophokles

Başka açıklama bulamıyorum ve düşünemiyorum...

0|0
    0|0
  • ikisi de itici.lezbiyen ilişkilerine itici gelmiyor demen artık Türklerin kültürünün bozulduğunu gösterir.Allah sonumuzu hayretsin.

0|0
    0|0
  • Tanrı kadını yaratıyor, haftalarca, aylarca ugraşıp. Özen üstüne özen...

Sonra yoruluyor iki dakikada erkegi yapıp kenara koyuyor.

Onun için işte.

0|0
    0|0
  • erkek gözüyle bakıyorsun kadınlarda öyle söyler bence

0|0
    0|0
  • erkek olduğun için lezbiyen ilişkiler itici gelmiyordur. bunu da biz mi söyleyecez (:

0|0
    0|0
  • Her ikisi itici

0|0
    0|0
Yükleniyor...