Kamuda çalışmak isteyen bir iibf li için yabancı dil önemlimidir ?

ve erasmusun bir faydası olur mu ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, bir miktar faydası olur.

1|0
    0|0
    • erasmus mu dil mi ?

• son bir sorum var kusura bakma senide sıkıyorum ama mesela diyelimki benim bölümümle okulun ersmus anlaşması yok ama işletmeyle var bu şekildede gidilir mi yoksa illa aynı bölümmü olması gerekiyo?

• Maalesef öyle olmalı. Okulun anlaşması yoksa, yapacak bir şey yok.

Erkekler Ne Diyor 8

• Olur tabi erasmusun dil öğrenmede faydası tabi çabalarsan.

İngilizcen kesin olsun ek olarak Almancada olur.

0|0
    0|0
  • kamu da çalışmak istiyorsan erasmusdan ziyade sağlam bir referans a ihtiyacın var ee tabiki bu referans benden değil belediye ya da ikditar partiden ilçe temsilcilikleriden falan olmalı

0|0
    0|0
  • bende ibfliyim kamuda çok önemli değil kpss var çümn--nü ama bazı kamu kurumlarına girmek için ingilizce sınavıda var kamuda gireceğin bölüme göre değişir yani o

0|0
    0|0
  • Erasmus bir boka yaramaz sonuçta oraya gidenlerde senin düzeyinde olacak amerika ya da ingiltereye gît erasmusın faydalı olacanı bilsem ben giderdim

0|0
    0|0
    • mesela diyelimki benim bölümümle okulun ersmus anlaşması yok ama işletmeyle var bu şekildede gidilir mi yoksa illa aynı bölümmü olması gerekiyo?

• Önemli değil diye biliyorum

• peki teşekkür ederim

• Kamuda yabancı dil bilmek avantajına olur tabiki ama çok da önemli değil bence..

0|0
    0|0
  • yabancı dil ilk olarak ingilizce tabi seni hep bir adım önde tutar

0|0
    0|0
  • Yabancı dil herkes için önemli

0|0
    0|0
  • kamuda sadece memur olarak kalayım diyosan önemli değil ama görevde yükselmek ve erasmus yapmak için olmazsa olmaz

0|0
    0|0
    • kpss ye girerken bir faydası olurmu ilk atanmk için felan onu soruyorum

• hayır kesinlikle bir artısı yok.

Kızlar Ne Diyor 1

• ydsden(eski kpds)iyi puan alırsan maaşı etkiliyo diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...