Sorum şiir yazanlara...

ben her istediğimde yazamam. mutlu olduğumda hiç yazamam. üzgün olmam lazım kış olması lazım o atmosfere girebilmem lazım ancak öyle güzel bir şiir yazabiliyorum. sizde böylemisiniz? yoksa istediğiniz an çok mükemmel olmasada yazabiliyormusunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar ve insan yapımı sesler, arabalar, TV, ezan, belediye anonsu, düğün, şu bu sesi olmadığı zamanlar havaya giriyorum. Şiir, düz yazı, ne varsa yazasım gelir.

Gece 12-1 gibi insanlar uyumuşken, sessizliğin içinde sadece rüzgar, horoz, kurbağa, böcek seslerini duyarken mesela. Hafif ve doğal sesler lazım, yoksa pek şiir-yazı yazılmıyor

1|0
    0|0
    • kesinlikle öyle :) tam böyle bişeyler hissederken bişeyler yazacakken biri gelir bişey der tamam gitti :)

• Daha yazalı 20 saniye olmadı, ne çabuk okudunuz? :) Neyse, teşekkür

Erkekler Ne Diyor 5

• Moralimin gayet bozuk olmasi lazim yazmam icin.Oyle oturup hadi bir siir yazayim diyince olmuyor.

1|0
    0|0
    • aynen öyle. birde bölünmemesi lazım yalnız olmam lazım insanlar dağıtıyor aklımda toparladığım şeyleri çünkü

• ölsem de yazamam. o konuda tamamen yeteneksizim :)

0|0
    0|0
  • Hayır, her an yazabilirim.

0|0
    0|0
  • Hayatı bi' mermiye bağlamak, yaşamdan kolay oğlum

Bu sokak bu kent bu cadde kimin sorar oldum

Karakterimi bilmeden değiştirmen kolay oldu

Söylesene insfsız omuzlarında kim uyudu!

0|0
    0|0
  • Ben eskiden yazabiliyordum

0|0
    0|0
    • bende araya uzun uzun zamanlar giriyor tam umudu kestiğimde oluyor tekrar. belki ilk önce yazı yazarak baslayabilirsin en azından o atmosferi yakalamak için iyi bir başlangıç

• Olabilir aslında :)

Kızlar Ne Diyor 2

• hayir yaaa siir hic yazmadim yazamiyorum ki , :(

0|0
    0|0
  • Yazabiliyorum o anki ruhu hissettiğimde

0|0
    0|0
Yükleniyor...