Olimpiyatları neden kaybettik?

2020 Olimpiyatları’nın ev sahibi Tokyo olacak. Kararı Uluslararası Olimpiyat Komitesi Başkanı Jacques Rogge törenle açıkladı. bir de bkletti heyecan yaptık. Peki Olimpiyatları neden kaybettik?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzüldüm ama tahmin ediyordum aslında. Bir kere her şeyden önce Müslüman bir ülke oluşumuz, siyası nedenlerimizden ötürü böyle olacağı belliydi arkadaşlar ama bizim ülkemiz her zaman bir numarada her bakımdan bence kıskanıyorlar çekemiyorlar bizi. Onlar gelsinler İstanbul'umuzu, İzmir'imizi iyice birgösünler, sonra bidaha karar versinler. Var mı bu dünyada Türkler kadar asil, cesur, mert ve misafirperver bir toplum söyleyin?

Tokyo'nun kazanmasına sevindim, en azından biz kazanamasak bile Japon kardeşlerimizin kazanması sevindirdi beni :)

0|1
    0|0
  • Müslüman olmamız asıl neden. görünen sebep ise gezi parkı

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Kabul etmek gerekir, Japonlar plan ve program işinde daha başarılıydı. Yine de sinirlendim ama.

1|2
    0|0
  • dış siyasetimiz sayesinde kaybettik başka bir açıklaması yok bunun

1|2
    0|1
  • -Şike, Irkçılık ve Dopingten ceza yemişiz.

-Sınır komşularımızla kavgalı , hatta yılan dilli rte yüzünden savaşın eşiğine geliyoruz.

-Ulusal kanallar ne kadar fahişe gibi çalışsada uluslararası basın faşizan hükümetin halkın üzerine uyguladığı baskının farkında, Radikal dine kayan bir Ortadoğu ülkesine ramak kalmış.

Ayrıca Birkaç basamağın rengarenk boyanmasına tahammül dahi edemiyen zihniyet hangi hakla olimpiyat halkalarının renklerine sahip çıkabilir ki.

0|0
    0|0
  • hayırlısı diyelim.Türkiye elinden geleni yaptı.vardır bir hayır

1|2
    0|0
  • Bakalim.

- Komsu ülkede savas var.

- Komsu ülkeye savasa girmeye planliyoruz.

- Türkiye dopingde 1 numara

- Sporcularimizin hepsi olaylari yumruklan cözüyor

- Türkiyenin zaten parasi yok.

- Ülke yobaz dolu. link

- diger.

0|1
    0|0
  • hedef 2090 :)

0|1
    0|1
  • Koniçiva lobisi.

0|0