Adem ve havva da göbek deliği var mı ?

sadece müslümanlıkta değil ilahi çoğu dinde yaratılan ilk iki insan adem ve havva dır. peki göbek delikleri varmıydı acaba. sonuçta anne karnından çıkmadılar.

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi bu soru.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• vardır bence.

0|0
    0|0
  • İnsana özgü herşey elbet vardır :)

0|0
    0|0
  • Nereden aklına geldi.

Vardır sanırım.

0|0
    1|0
    • olması dini ve bilimsel bir paradox. bir daha düşün sanki mümkün değil.

• din ve bilmin savaştığı herşeyi çok seviyorum. determinizm love you . kişisel fikrim olamaz olur diyenlere saygı duyarım. ama aynı zamanda kanıt isterim :)

• Var şeytan tükürmüş ademin hamuruna koparırken olmuş derler..

0|1
    0|0
    • ahahab şeytan tükürüğü çok fantastik :)

• Test olmanın bir anlamı yok dindarım diyorsan bir kere dine inanman lazım tanrıya inanarak onun için ne yaparsın kendi hzların dışında ? Tanrım bu gün senin için şarap içtim mi ?

• ben dine asla inanmamıyorum. evet tüm dinler insan için doğruluk erdem ahlak gibi vasıflar buyuruyor, ama insan bunların tersini yapmıyormu ? yeryüzüne inen ilk kutsal kitap kabala ve ilk emir öldürmeyin. ilk eylem ise savaş. ben sadece yaradana inanıp, din kitaplarının işime gelen kısımlarını benimseyeyenlerdenim

• akşam akşam nerden aklına geldi acaba

0|0
    0|0
    • göbek deliğimi temizlerken düşündüm. baya takıldı aklıma dine göre düşününce olmamalı bence

Erkekler Ne Diyor 3

• süper soru ama aklına nerden geldi be

0|0
    0|0
  • rıvayete gore topraktan yaratıldıkları ıcın yoktur bı kıtapta okudum ben bunu..

0|0
    0|0
  • bir paradoks olarak kalmaya mahkum, cevabının hiç kimsede olmayan bir sorudur.

0|0
    0|0
    • haklısın galiba. ama din ve tanrı kavramlarını kayıtsız şartsız kabul eden insanlara, bir acaba yanılıyo olabilirmiyiz tohumu olurmu

Yükleniyor...