Aranızda vokalist var mı?

Merhaba aranızda vokalist olan varmı..? Bana Rap müziği için Vokalist gerekli. Bayan olmasını tercih ederim ama kendine ve sesine güvenen erkekler varsa oda olur. İlgilenenlerin yorum yazmaları rica olunur isteyene daha fazla bilgi verebilirim.

Teşekürler

Güncellemeler:
Sorduguma soracagima pisman ettiniz... :-)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• küvetimi aldım geldim. bence şahaneyim.

0|1
    0|0
    • Ya ne oluyor burda...yaaa? bir banyo, kuvet, lavabo, fayans, kapi kolu muhabbetdir gidiyor...yanlis kategori galiba :-P

• hepimiz banyo vokaliyiz de ondan:)

• Simdi birsey yazardim ama neyse :-) hihihihi

Kızlar Ne Diyor 5

• teklif gelmişti bır solist arkadasımdan daga oncede bır sahnede yer almıstım ama nefesım yetrsız gelıyo aşk acısı cektığim zaman super sarkı seslendıryorum hep damardan soyluyorum bırde banyoda super cıkıyo:D

0|1
    0|0
  • Olabilir ama ben baya uzaktayım şansıma küstüm :D

0|1
    0|0
  • rap zor bulursun :)

0|1
    0|0
    • Biliyorum...iste bende bu yuzden bende saga sola reklam koyuyorum ama nafile...burasi Banyo Bandosu dolu... :-)

• Rapi beceremem ama

0|1
    0|0
  • öhöömm öhööömmm antebin hamamları sallanır külhanları tey tey teyyyyyyyyyyyyy

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Banyoda harika şarkı söylüyorum

1|1
    0|0
  • Lisedeyken vardı öyle bir maceram.. Soul söylerdim ama..

0|1
    0|1
    • aslinda ne soyledigin ve nasil soyledigin farketmez...yeterki zamanlama ve melodik birsey olsun gerisini ben studyoda duzeltirim...

• banyo konser salonu gibi. ev arkadaşım bile işi gücü bırakıp beni dinliyormuş. çok yanıktır sesim.

0|1
    0|0
  • tarzım değil hakan altun tarzı olsa olurdum :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...