En son hangi kitabı okudun?

Ben kitap okumayı çok seviyorum. Sizde kitap okumayı sever misiniz? En son hangi kitabı okudunuz, tavsiye edebileceğiniz bir kitap var mı? Ben şu anda Canan Tan Piraye'yi okuyorum harika bir kitap...

Güncellemeler:
sanırım erkekler daha çok kitap okuyor gelen cevaplara bakarak söylüyorum ilgilendiginiz için hepinize ayrı ayrı tşk

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Savaş ve barış

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Empati

0|0
    0|0
  • İmamın Ordusu

0|0
    0|0
  • ben bi alışamadım kitap okumaya sıkıcı geliyo :(

0|0
    1|0
  • zaten yazdığın yazıdan belli:) akışkan yazıyorsun...

sana benim önereceğim son okuduğum kitap var...

Mustafa Yıldırım : Sivil Örümceğin Ağında

1|0
    0|0
  • Küçük Arı'yu okudum en son sonuna gelene kadar çok karışık gelmişti taki sonunu getirene kadar istediğim gibi bir son olmadı bulamadım istediğimi.Olasılıksız kitabını önerebilirim ,kitaba başlaman ile elinden düşürmeyeceğini düşünüyorum.Yüreğinin Götürdüğü Yere Git'e başladım bakalım torununa yazıpta göndermediği mektuplardan oluşuyor iyi bir izlenim bırakıcak mı :)

0|0
    0|0
  • evet seviyorum son dönemde Peyami Safa'dan Şeytani Tuzak kitabını bitirdim. okudukça paylaşmaya devam ederim

0|0
    0|0
  • Eğer pazarlama ilgini çekiyorsa Martin Lindstrom Buy-ology kitabını tavsiye ederim, 2 gün önce bitirdim, satın alma alışkanlıkları üzerine yazılmış çok iyi bir kitap.

İnsan beyninin satın alma sırasında veya öncesinde nelere tepki verdiği, hangi reklamların kalıcı, hangilerinin geçici olduğu gibi ilginç, hayatın içinden örnekler veriyor.

0|0
    0|0
  • John Steinbeck "Gazap Üzümleri" 1939 yılında Pulitzer ödülünü kazanmıştı...

0|0
    0|0
  • Dostoyevski - Ecinniler

2|0
    0|0
  • cin ali.

0|0
    1|1
  • canan tanın son kitabı İZ.

vedat türkali Mavi Karanlık

cengiz aymatov Toprak Ana

...

ilgi alanına göre tavsiyelerde bulunabilirim

0|0
    0|0
  • Barry DAVIES - Ortadoğuda Şiddet Dünyada Şiddet

0|0
    0|0
  • yok ya okumayalı çok oldu.tembelleştim mi ne? dünya klasiklerinin hemen hemen hepsini okumuşluğum var ama.aralarında bir seçim yapmak zor hepsi güzeldi.onun yanında başka birçok kitap da okudum.

0|0
    0|0
  • soru cok hos iyi guzel de aynisi sorulali daha 24 saat olmamis... link

0|0
    0|0
    • hımm uyardıgın için tşk görmedim bn ama merak ettim bu yüzden sorudmm

• bir kac gun gecse goze batmazda daha cok yeni diye garipsedim :) olur insanlik hali

• Dragonlance'te Kaos savaşı serisinden The Last Thane'i okudum. Tüm Dragonlance'i öneririm...

0|0
    0|0
  • Şah & Sultan

0|0
    0|0
  • Dinle Küçük Adam - Wilhelm Reich.

Tam anlamadım, şu aralar tekrar okuyorum.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kitap okumaya bayilirim hatta Piraye'yi de okudum fakat o kitap tum sinir sistemimi bozdu sonunu okuyunca anlayacaksin.En son "S*ktir et " adli bir kitap okudum biraz kisisel gelisim tarzi bosverme sanatini anlatiyor. Onermeye gelince polisiye seviyorsan jean-gerange var siyah kan zaten o kitabindan sonra tum kitaplarini okursun cunku adam gercek bir dahi daha sonra jack london-martin eden var hafif psikolojik depresyon doneminde okutmuyorlar... Kamelyali kadin guzeldir ask ve gurur zaten bir klasiktir saymakla bitmeyecek kadar cok guzel kitap var sen oku oku dur :)

0|0
    0|0
  • bu ara kuran ı kerim okuyorum

öneriler

aşk elif şafak

efendi soner yalçın

babilde ölüm istanbulda aşk iskender pala

semerkant + tanios kayası amin maalouf

günaha son çağrı kazancakis

daha çok favorim var bunlar ilk aklıma gelenler

0|0
    0|0
  • canan tan piraye

1|0
    0|0
  • çok eğlenceli bir kitap önermek istiyorum hem eğlenceli hem komik hem erkek-kadın ilişkileri üzerine :)) Boş yere süslenme ve onun devamı olan dertler şarabi sever...

Kim Gruenenfelder isminde bir yazara ait ben okurken acayip eğlendim arada böyle kitaplar da iyi geliyo insana :)

0|0
    0|0
  • Huban Arığ - Timur Davletov Hakas Türk mitolojisiydi. Tamamen ödev amaçlı okudum.

0|0
    0|0
  • Dün gece Amok Koşucusu (Stefan Zweig ) bitti.

0|0
    0|0
  • Elif Şafak - Aşk

Gerilim-polisiye seviyosan Jean Christophe Grange'ın bütün kitapları özellikle Leyleklerin Uçuşu, şahane bir kurgusu var.

Adam Fawer - Empati veya Olasılıksız -ki ikiside mükemmeldir-

0|0
    0|0
  • ben kitap okumaya bayilirim. polisiye ve gerilim tercihim ancak su aralar water for elephants'i okuyorum hos bi kitap :)

0|0
    0|0
  • piraye romanı çok güzeldir, canan tan kitaplarını bende çok severim. büyük ihtimal okumuş olabilirsin ama okumadıysan canan tan'ın " yüreğim seni çok sevdi" ve " en son yürekler ölür" romanını da tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • zamanımızın bir kahramanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...