Size göre en rahatsız edici filmler nelerdir?

Sinema salonundan çıktığınızda ya da evde izlediğiniz filmin sonunda istediğiniz etkiyi alamadığınız,sıkıldığınız filmler hangileridir?

0|0
15|32

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• bir rüya için ağıt tabi ki. link

1|0
    0|0
  • Ne mutlu ki ince eleyip sık dokuyarak o tür filmlere gitmemeye özen gösteriyorum :)

2|0
    0|0
  • başlık ayrı bir soru sorduğun ayrı bir soru :)

başlığa cevap : ensest temalı filmler rahatsız ediciden öte mide bulandırıcı oldboi diye bir film izlemiştim kore filmiydi tavsiye de ederim yanlış anlamayın fakat filmin sonunda ensest bir sahne geçiyo ama bilinçli ensest değil ikiside tanımıyo birbirini ama müthiş bir film. türkçesi ihtiyar delikanlı sinemalar.com dan da bakabilirsin yorumlara.

soruya cevap : sinemadan çıktığımda filmi beğendiysem de o filmi bida izlemem film bikere izlenir

0|0
    0|0
    • Sıkılırsın ve filmden rahatsız olmuş olursun.Kastettiğim buydu :)

Teşekkürler :)

• İran filmlerine gıcık kapıyorum. Öyle abuk bitiyo ki sonunda ifrit ediyo insanı. Nuri bilge ceylan'ın tüm filmleri sıkıcıdır. Ağır ilerler. Sabredene yemek ısmarladım :D 2 kişi sabredebildi. O derece gıcık olurum. 5 dk konuşmuyo adamlar bazen. Sinema salonunu terk etmedim hiç. İnce eler sık dokurum para veriyorum sonuçta tavsiye edilmeyen bir filme gitmem. Ama pc de izlerken çok kafayı sıyırmışlığım vardır :D

1|0
    0|0
  • evde ailecek izliyor isek açık sahnelerin bir anda çıkması veya öpüşme sahnelerinin bir anda çıkması beni aile ortamında çok rahatsız eder ...ondan ziyade tek başıma izliyorsam testere türü filmler rahatsız eder

1|0
    0|0
  • Wolverine (2013), Cloud Atlas, Prometheus, başka da vardı ama isimleri gelmiyor aklıma. En beğendiklerim, Man of Steeli Avatar, Avengers ve Van Helsing idi.

1|0
    0|0
  • kesinlikle korku filmlri hepside birbirinden salak ve aptalca oluyo korkutacaz diye yaptıkları iş resmen güldürüyo

1|0
    0|0
  • Vavien izlerken uyuya kalmıştım.

1|0
    0|0
  • Steve Jobs...

Izleyeli 2 saat bile olmamistir ve tam bir fiyasko...

1|0
    0|0
  • okadar cok varki hot school dan nefret edyorum scooby do alaca karanlik serisinden de salak vampir filmler p*rno izlmek gibi bir sey oldu okadar coki

1|0
    0|0
  • Vampir filmlerinden, militarist savaş filmlerinden nefret ediyorum.

Son zamanlarda Şirinler'in animasyon filmlerine de gıcık oluyorum. Çocukluğumun çizgi filmiydi piç etmişler.

1|0
    0|0
  • cem yılmaz ın oyadığı şahane misafir diye bir film vardı o en iğrenç filmdi izlediğim :)) cem yılmaz var diye gittik ama hayal kırıklığıydı :))

1|0
    0|0
  • vala hatırlamıyorum kızmadın dimi :)

1|0
    0|0
  • Sonuca bağlanmayan filmler.

1|0
    0|0
  • kutsal damacana itmen

1|0
    0|0
  • Romantik filmlerden nefret ederim

1|0
    0|0
  • üç harflileri konu alan filmler..

1|0
    0|0
  • İsyan çok saçma filmdi

Cehennem Melekleri 2 çok sıkıcı geldi zorla durdum

1|0
    0|0
  • arog var hatırladığım. yabancı olarak dönüş yok, steven seagal in bir filmi,...vs

1|0
    0|0
  • türk korku filmleri ya verdikleri paralara yazık ya

1|0
    0|0
  • erotik filmleri hiiç sevmem bide romantik komedilieri

1|0
    0|0
  • Aşk filmleri bana sıkıcı geliyor.

1|0
    0|0
  • testerenin gerçek hayattaki versiyonu olabilir

1|0
    0|0
  • Konuya bir türlü giremeyen filmler sıkar beni.

1|0
    0|0
  • korku ve gerilim filmleri çok boş geliyor. Hiç hoşuma gitmiyor.

1|0
    0|0
  • "Jagten " sen bunu bir izle hocam offfff yıkılacaksın hem de garanti veriyorum...

1|0
    0|0
  • Komedi

1|0
    0|0
  • Hiçbir filmi ayırt etmeden izlerim sadece sonun bağlıyamıyan filmlere üzülüyorum :)

1|0
    0|0
  • Dünya savaşlarıyla alakadar filmler

1|0
    0|0
  • Aşk kırmızı

1|0
    1|0
    • aaa. ben onun sonunu çok beğendim sen nasıl olmasını isterdin ki?

• Sonu yeşilçam filmlerinden farksızdı. Film basitti, tamamını beğenmedim.

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 15

• En son Bir Gevrek, Bir Boyoz, İki de Kumru filmini izlemiştim de artık sıkıntıdan kaçma duygusu damarlara işlemişti.

1|0
    0|0
  • Ziyaretçiler

Catch and release

Bad Teacher

şimdilik aklıma gelen bunlar ve bence bir filmin sonu güzel bitmiyorsa o filme film dememeli.

1|0
    0|0
  • 1. film çok iyidir 2 .serisi beklentiyi karşılamaz

1|0
    0|0
  • "requem of the dreams", kült bir filmdir ama ruhumda bir rahatsızlık uyandırmıştır.

"dönüş yok "filmi de sarsıldığım sonunu ya da başını diyelim zor getirdiğim bir filmdir. tabi sinemaseverlerin mutlaka arşivinde olması gereken yapıtlar :D

1|0
    0|0
    • Haklısın :) Requem of the dreams benim hoşuma gitmişti.Arşivde şart :)

• aynı tür aşk filmleeriii iki kız kardeş bir erkeği sever :V bıla bılaaaa

2|0
    0|0
  • Paranormal Aktivite 1,2 ve 4'ü defalarca izlememe rağmen 3 çok saçma geldi.

1|0
    0|0
  • Bulut atlası Allahım o ne sıkıcı boş bir filmdi ya.

1|0
    0|0
  • One day. Ne saçma bitti ya izlediğime pişman oldum. Allah kahretsin o filmi.

1|0
    0|0
  • Sag saglim son zamanlarda izledigim en sacma filmdi

1|1
    0|0
  • Inci kupeli kizdi herhalde o zaman hicbir sey anlamamistim simdi bilmiyorum izlesem nasil gelir

1|0
    0|0
  • Mazoşistlik, sadistlik ve aşırı kan içeren filmler.

1|0
    0|0
  • Korku filmi diye beğendiğim aksiyon çıkan saçma filmler misal

1|0
    0|0
  • aptal aşk filmleri .

1|0
    0|0
  • Old boy. Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

1|0
    0|0
  • ıkı kısının aynı kısıye asık oldugu fılmler, korku fılmlerınde ıse sureklı bır katılın bır grup kısıyı oldurmesı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...