Dizi izleyen var mi?

Bir kac gun evde olucam o yuzden onerebileceginiz guzel bir dizi varmi? mumkunse turk dizisi olsun.. bu arada dizilerle pek aram yok yani nerdeyse hic izlemiyorum diyebilirim ama yapacak baska birsey yok:/ simdiden cevaplariniz icin tesekkurler

0|0
14|33

En İyi Erkek Görüşü

• İrem Türk dizileri hep aynı kalıpta boş ver. İstersen pek çok kaliteli yabancı dizi var...

1|0
    0|0
    • eger kaliteli ise soyle?

• dexterin konusu ne?

• Amacı tamamen kötüleri yok etmek olan komik ve karizmatik bir seri katilin hayatı. Ama harbiden 10 numara dizi. Dizimag ile izleyebilirsin. Şu an son sezonu ve onu seven herkes biteceği için üzgün :(

Erkekler Ne Diyor 32

• 1 erkek 1 kadını izle bir türk dizisi olarak bunu izliyom zaten :D

1|0
    0|0
  • Taksim Vadisi: Çare Drogba :)

1|0
    0|0
  • Türk dizileri izlenmez

1|0
    0|0
  • hayır yok 1.5 senedir tv izlemiyorum. coook meşgulüm ben.

burda ne işim var

ben gidiyorum.

1|0
    0|0
  • aç internetten işler güçleri, izle izle gül. sonra canın mı sıkıldı, macera mı istiyorsun, aç suskunları zaten kısa iki günde bitirirsin. kurtlar vadisini önercem de sen beğenmezsin. o yüzden işler güçler iyidir.

1|0
    0|0
    • ben simdiye kadar sadece kurtvar vadisini izliyordum:) neyse sagol haha

• töbe töbe ya. Allah neler yaratıyor. kurtlar vadisi izleyen, hemde bayılarak izleyen bir kız.. alamet olsa gerek..

• :)) hahahaa

• Kaygısızlar

1|0
    0|0
  • İnternette Ezel'i aç izle.

1|0
    0|0
  • The x files

1|0
    0|0
  • seksenler zengin kız fakir oğlan

1|0
    0|0
  • Leyla ile mecnunu yayından kaldırdılar şimdi Bende özledim başlıyo starda onu izle izleyeceksen

1|0
    0|0
    • evet yaaaaaaa biliyorum niye boyle oldu:((((

• Recebe diss attılar ya oyüzden oldu nekadar korkusuz bir kadrosu var dizinin ya devletin kanalında devlete diss atıyolar inş. aynı formatta devam eder değişiklik olmaz

• :) evet aynen oyle nasil bir adalet bu ya

• ne işin var evde be .s.s.s

1|0
    0|0
  • Kiz arkadasim sayesinde izledimde takip ederim güneşi beklerken güzel dizi

1|0
    0|0
  • Muhteşem yüzyıl :)

1|0
    0|0
  • yabancı dizi manyagı olarak izledigim tek sizi muhteşem yüzyıl tavsiye ederim ;)

1|0
    0|0
    • onu bende merak ediyorum buyuk ihtimalle izlerim sagol:)

• haha tamamdir;))

• ben oldum olası eski zamandaki eşyaları kıyafetleri insanları konuşma tarzları ( lakin melun irademdir vsvs ) gibi söleri çok begenmişimdir bakalım izle bir 3 4 bölüm devam edicem ya da etmicem diye yorum yaparsın :)

• Kuzey Güney i izlerdim çarşambalarımın değişilmezi. inş vakit bulabilirsem askerdeyken baştan seyredicem hem vakit de geçer

0|0
    0|0
    • :) hmm anladim tamam tesekkurler

• evet ilk bolumlerine bakiyordum sonradan sapittilar birakdim

• ya şu kuzeyin belalısı öldükten sonra bira öyle oldu ama başlayınca bırakamadım bende :) ama bu dizi sayesinde tuncer dayının yerini öğrendim :))) kışın böyle bazen insan sakin bir yere gidiyim diyo ara sıra gidiyoruz oraya :) nadir de olsa :)

• Skins izle ya da The Walkind Dead.. ikiside çok güzeldir çok keyif alırsın..

Babam Sınıfta Kaldı zevkli bence.. Türk olarakta

0|0
    0|0
  • senin gibi fıstık evde oturmamalı güzelliğini görsün herkes gel gezelim

1|0
    5|0
  • izlemiyorum

0|0
    1|0
  • Yalan dunya, tatli hayat, 7 numara, avrupa yakasi

0|0
    0|0
  • Evet var.

0|0
    0|0
  • Türk dizisi izlenirmi be deli :)) Game Of Trones izle. ahh iyi hatırlattın son bölümü tekrarlıyım bi.. Khaleesi foreverrr

0|0
    0|0
  • Zengin Kız Fakir Oğlan dizisini izle TRT 1 ' de Perşembe günleri veriyor çok anlamlı komik aynı anda dramatik bir dizi

0|0
    0|0
    • :) evt frgmani etkileyici bir bakarim tesekkurler

• Şimdiye kadar 47 bölüm çekildi sanırım bende 30'lardan ihtibaren izlemeye başlamıştım ama genede herşeyi anladım başından izlemememiş olmama rağmen.

• Dizileri saçma bulduğum için pek izlemem,bir perihan abla bir bizimkiler daha gelmedi .80 leri fırsat buldukça izlerim.

0|0
    0|1
  • Türk dizilerini bilmem ama yabancı dizilerle aram iyidir :D

0|0
    0|0
  • L&M, Walking Dead

0|0
    0|0
  • tarzını bir söyle bakem

0|0
    0|0
  • varrrrrrrr :) umutsuz ev kadınları :))))

0|0
    0|0
  • Türk dizisi dersen benim favorim çemberimde gül oyadır 40 bölümlük bir dizi kesinlikle izle

0|0
    0|0
  • yabancı olarak önerebilceğim arrow var ben çok sevdim o diziyi

0|0
    0|0
  • under the dome izle stephen king kurgusuyla sürükleyici tek kelimeyle harika..:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 14

• İlle de Türk dizisi istiyorsan Güneşi Beklerken ve Huzur Sokağı'nı izleyebilirsin. Sadece bu ikisini izliyorum.

Yabancı dizi de izleyebilirsin onlar daha akıcı ve sürükleyicidir. Önerilerim;

Supernatural, Teen Wolf, Game of Thrones.

İyi seyirler.

0|0
    0|0
  • foxta güzel diziler var bu ara :) bir aşk hikayesi,babam sınıfta kaldı, bir de fatih harbiye çıkmış kitabı var birazını okumuştum ama dizi iyi :)

0|1
    0|0
    • babam sınıfta kaldı, fatih harbiye bunlari hic begenmedim:/ sadece bir ask hikayesi hosuma gitti<3 tesekkurler:)

• ne demekk:) benim de bir aşk hikayesi dışındakiler hariç diğerlerini birkaç bölümünü izlemişliğim var zaten :)

• HIMYM, Skins, White Collar, Mistresses

Türk dizisi izlemiyorum, sori

0|1
    0|0
  • ben yabancı dizi sevmem ama sana bir sır vereceğim ve güneşi beklerkeni çok övüyorlar. onlarda yabancı dizinin türkçe uyarlaması zaten

0|0
    0|0
  • Güneşi beklerken harika gidiyor izle derim tabi gençsen :)

Sonraa 90lar var o her yaşa hitap ediyor :)

0|1
    0|0
  • Türk dizilerini boşver spartacus izle bunu ama biraz terbiyesz

0|1
    0|1
  • Yabancı dizi olaraak The Walking Dead var türk dizi pek izlemem

0|1
    0|0
  • beni böyle sev güzeldir..

0|0
    0|0
  • Merhamet olabilir.

0|1
    0|0
  • Leyla ile mecnunu işler güçler 1kadın 1 erkek bunlarıla eglenirsin hemde o biçim..

0|1
    0|0
    • Leyla ile mecnunu izledim zaten.. 1 kadin 1 erkegi pek sevmiyorum ama isler gucler fena gorunmuyor:) tesekkurler<3

• cok sacma ve gereksiz oldugunu dusunuyorum

• Çok komik cidden aşırı komik ve yeni bir akım dizilerdeki saçma yavaşlık ve reytink kaygısıda yok dogallıkta his ediyorsun ayrıca bir izle sevcen valla bak :S

• ben the vampire diaries izliyorum

turk dizilerindense bir ask hikayesi ¦

0|1
    0|0
  • türk dizilerini boşver en iyisi yabancı dizi :)

0|0
    0|0
  • suanda izledigim sadece; bir ask hikayesi

0|0
    0|0
  • yabancı dizi deseydin oneririsim de türk dizilerine bakmıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...