Ne düşünüyorsunuz? Yalan mı hı yalan mı? :))))

link :)

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Helal olsun adamın dibisin be Yılmaz Özdil helallllllll :)

1|0
    0|0
  • herşeye başbakan koştuğu için bu ülkede ters bişey olunca bak nasıl oldu bak burada şu var burada bu var adam karışsa(ki ben herşeye bu kadar karışmasını istemiyorum)niye karıştın karışmasa niye böyle ne kadar mükemmelliyetçiyiz Buluttan Nem Kapmak deyimi tam bize göre haklı olduğu yönleri var ama biraz da tribüne oynamış sanki ...

0|0
    0|0
  • dibine kadar cemaat ve akp karşıtıyım ama bu yazı biraz zorlama olmuş sanki. batılılar zaten türkiye'yi pakistan gibi bir yer sanıyorlar. bu yanlış algılamayı azaltmak ve türkiye'de batılı hayat tarzına sahip birçok vatandaşın da bulunduğunu anlatmak için böyle bir video hazırlanmış olabilir. aslında türkiye'yi pakistan'dan pek farklı görmemekle birlikte, filmde anlatılanlar yalan da olsa eleştiremiyorum.

0|0
    0|0
  • malsınız kızım siz yazanda mal rihanna tanıtım yapıyor yönetimle bunun ne ilgisi var. adam akıllı siz yapın tanıtımınızı bakalımda görelim.

0|1
    0|2
  • SÖylenecek en güzel cevabı vermiş ağzına sağlık

0|0
    0|0
  • ne ıctın banada versene :D

0|0
    0|1
  • 5* verdim gitti

0|0
    0|0
  • doğru yılmaz başgan döktürmüş gene, erdoğanı destekleyenler buna ne kadar köpürsede anca kendilerini kandırırlar

0|0
    0|0
  • bu kadar art niyetli bir yaklaşım olamaz.böyle insanlar her şekilde herşeyi suistimal eden ve her durumda ülkemizi itibarsızlaşmaya çalışan insanlar.türbanlı koysaydı,bak türbanlı koymuşlar diyeceklerdi.bu insanlar samimiyetsiz art niyetli insanlar.

0|0
    0|2
  • yalan amk :)

0|0
    0|0
  • doğru eğer gerçek bir anıtım yapılacaksa Türkiyeyi her kesimiyle tanıtmak gerekir

0|0
    0|0
  • yalanmı hı yalanmı söyle bana yalanmıııı

0|0
    0|0
  • okumadım ama haklı :P olduğuna eminim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• haklısın:)

0|0
    0|0