• Sor
  • Bence

Kendi isyerimi acmak istiyorum

Arkadaslar belli bir miktar biriktirip kendi isimizi kurmak istiyoruz esimle bir 4 5 sene sonra filan bu ne gibi bir is olabilir? Cogu kisiye hitap etmeli, zengin fakir ayrimi olmamali herkes yararlanabilmeli. Otel acmayi dusunduk ama cok masrafli olacak kaldiramayiz. Kucukten buyuge dogru gitmek istiyoruz nasil bir is olabilir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bence e-ticaret yap. Hem kira derdiyle uğraşmazsın hem stok maliyetleriyle uğraşmazsın. Aracılık gibi bir iş yani. Ben İzmir'de bir muhasebe bürosunda çalışıyorum. Bir mükellefimiz bu tarz bir iş yapıyor. Hem mevcut çalıştığı işten ayrılmıyor. Dolayısıyla bir yerde ssk lı olarak çalıştığı için bağkura ekstra prim ödemek zorunda da kalmıyor. Evi de kendisinin olduğundan kira derdi de yok. Bir düşün derim.

• Tesekkur ederim dusunecegim

Erkekler Ne Diyor 8

• sen para biriktirip oteli biraz zor açasın. sigorta şirketi açabilirsin

• Sigorta sirketi nasil aciliyor?ve geliri iyi mi?

• Herhangi bir sigorta şirketinin isim hakkını alıyorsun 40.000 tl tazminat ile (anadolu-axa-aviva vs.) daha sonra kendi ofisini açabiliyorsun. insanlar gelip araba sigortalarını , ev sigortalarını, deprem sigortalarını vs. sana yaptırıyor, sende belli bir komisyon alıyorsun sigorta başı.

• işkur un girişimcilik kursları var onlara git kursa katıl projeni yap sana devlet 30 bin tl hibe versin işini kur 2 sene sonrada 2 sene geri ödemesiz 70 bin tl de kredi versin işini büyüt

• limon sat sabancı da limon satarak başlamış

• pansıyondan baslayabılır sınız :)

• yer neresi

• İstanbul

• turşucu ya da zeytinci dükkanı açabilirsiniz ya da aktar dükkanı olabilir.

• İstanbul gibi bir yerde yaşıyorsun gittigidiyor diye bir site var oraya takıl orda mağazanı aç ilginç ilginç şeyler yükle sat

• bu işlerde mekanda önemli.ben olsam gıda sektörü her zaman revaçta.küçük iş olarak dönerci öneririm.hatay döneri yemiştim mükemmel onu yemeni ve araştırmanı tavsiye ederim

• Tamam arastiracagim

• ben konyada okudum.tüm dönerciler 10 da kapatırdı hatay döneri satan 5 olmadan kapatırdı o kadat talep vardı

• köpek oteli açın:D

Kızlar Ne Diyor 2

• :) Tatlı bir cafe

• Dersane okul yakınlarında bir cafe açın fast food yapın paraya para demezsiniz ne dersiniz bilemem artık.

Yükleniyor...