Kurtlar Vadisi Filistin yerine romantik komedi ?

Kurtlar Vadisi Filistin yerine güzel bir romantik komedi izlemek isteyen bir erkek metroseksüel midir?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi başka konu kalmadı tartışacak, soracak, meteroseksüellik soralım film tercihine dayalı olarak. Kurtlar Vadisi, Pusu, Dayı, gibi ne kadar yaman delikanlı filmi veya dizisi varsa seyretmem, seyreden de aman hiç vaktini harcayıp bana anlatmasın şöyle böyle diye. Sapına kadar da delikanlıyım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hatta buz devri bile olabilir

1|0
    0|0
  • metroseksüel olmasa bile en azından hareketli, neşeli bir kişi olmuş olur.

1|0
    0|0
  • önce kurtlar vadisi sonra romantik komedi.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hehe geçen gün biz sinemaya gittik ben tutturdum kurtlar vadisi diye, zorla beni eyyvah eyyvah a ikna etti (! ikna etmek). konumuzla alakası yok ama çok süper film efendim gidiniz, gülmekten yanak kaslarım kulaklarıma yapıştı. sevgiliyle de gidilesi... ata aşmış kendini.

cevap; metroseksüel değil, yurdumun türk erkeği baya bildiğin böyle:) şimdi heyecanla buz devrini bekliyoruz...

1|0
    0|0
  • Kurtlar Vadisini sevmeyen bir çok erkek var bu erkeğin görüşlerinden de kaynaklanıyor olablir dizinin resmen öne sürdüğü bir siyasi görüş var çünkü e geriye de romantik komedi şıkkı kalmıştır seçmiştir bence buna dikkat bile etmemiştir o.

1|1
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...