Bilenler varsa yanıt verebilir mi?

Çok merak ediyorum oyunculuk benim hayalimde var ama teklif gelmediğinde ya da oynadığı dizi bittiğinde nasıl geçiniyorlar ki parasal yönden falan

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• hatırıs sayılır bir para alıyorlar..bölüm başına 40.000 TL den başlıyor.sonra birikim yapıyorlar..40.000 alıyorlar bölüm başı.bir bölüm bir haftada oluyor.yni ayda 40.000 tl, ayda 160.000 TL yapar.bir kaç ay oynasa müthiş bir para.fakat birikm yapıp değerlendiremeyenler ise medyada görüyorz sefillik çekiyor.

0|0
    0|0
    • Her oyuncu başrol olmayan bile 40.000 TL den aşağı almıyor yani öyle mi

• Yok ya Kenan İmirzalıoğulu bile 50 bin alıyor bölüm bası :)40binden baslar mı hiç.

Amatör dizilerde 1.000 lira bile alan var.

Basrol olursan bir popüler dizide baslangiç için 20-30 verirler.

• 30,000-40,000 arası geneli.Tv ler reklam pastasından acayip kar ediyor. nerden baksan trilyonlar dönüyor bu bölümde. o yüzden yapımcı şirkete de hatırı sayılır bir para takdim ediyor. o da sözleşme imzaarken vad ettiği rakamı oyuncuya ödüyor.vergiler ödendikten sonra yüklü paralar kazanıyor oyuncular..tabiki o na göre de sosyal hayatları var. bizim gibi pazardan 10 TL giysi almıyorlar..milyarlık bile elbiseleri var..

Erkekler Ne Diyor 15

• Haftalık bölüm başına en az 3-5 bi,n lira alıyorlar ki başrolde oynayanlar 25 bin i buluyor. Yani ayda 10 bin ile 100 bin arasında değişen maaşlar. Sence 7-8 ay dizi çekip en az 80 bini alan köşeye hiç para atmaz mı?

0|0
    0|0
  • şakamı bu? ablacım adam bölüm başına 100 milyar alıyor ?

0|0
    0|0
    • O kadar olacağını sanmıyorum çok çok reyting zirvede tutarsa belki ve çok değerli oyunculara verilir o miktar para

• hadi senimi kıracam 10 milyar alsın :) 1 sene 10 milyardan çalışsan ettimi sana 120 milyar bu seni 3 sene idare eder ee eşek değilse o zaman içinde de başka işler bulur reklamlar radyo programları da cabası

• bu sektörün içindeyim çok kazananların ciddi yatırımları oluyor zaten . düşük iş yapanlarsa sürekli iş peşinde koşturuyor , olmassa farklı işler deniyorlar . öyle de durumlara düşenler var ki mesela eskiden çok ünlü güzel bir oyuncu benden 500 lira borç istemişti , her durumda olan var yani , abartılacak bir durum yok

0|0
    0|0
  • Yani şimdi popüler bir dizide oynarsan yeni oyuncu olsan bile bölüm bası en az 7-8 alırsın rolun çok değilse ayda 28-32 bin arası yapar.Biriktireceksin paranı insanlar bu parayı senede kazanıyor 1 ayda alacaksın:)

0|0
    0|0
  • tiyatrolar ve seslendirmelerle geçiniyorlar. ama tabi bu çevreye ve yeteneğede bağlı

0|0
    0|0
  • Kazandıkları parayı güzelce saklıyorlar.

0|0
    0|0
  • başka proje ya da kazandıgından yıyor hepsını harcamıyo tabi

0|1
    0|0
  • figuransan açsın. dizide geçer bir rolün varsa haftada 10000 tl den fazla kazanabilirsin.

0|0
    0|0
  • çok para kazanıyolar zaten, teklif gelmese bile onu belli bir süre idare edecek düzeyde. Biz görmesekte küçük küçük projelerde yer alıyorlardı herşey tv ye cıkmıyor..

0|0
    0|0
  • aldıkları paraları değerlendiriyorlar.. bırıkım kısacası.. bır dahakı projeye kadar cok rahat yetıyo..

0|0
    0|0
  • demekki o kadar kazanıyolarki onları baya idare ediyor

0|0
    0|0
  • Sanırım kazandıkları paraları kullanıyorlardır sonuçta farklı bir yolu olacağını zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • öyle kolay degıl oyuncu arkadaslarım var parasızlar)

0|0
    0|0
  • İnşaata gidiyorlar.

0|0
    0|0
  • onların çoğu zaten tiyatro oyuncusu devlet memuru sıfatında maaş alıyorlar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...