Resim cizenler -yada güzel sanatlarda okuyanlar bir bakın hele :D

şimdi sorunum var 1 senedir cizim yapmadım elim durdu acıkcası. ekimde kursa başlıcam elimi hızlıca nasıl alıştırırım ? eskisinden daha iyi oluy mu ? :)

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bol bol 70x100 kağıda 8 çiz elini kaldırmadan, kağıdın iki ucuna nokta çiz onları tek seferde birleştirmeye çalış. çapraz, yatay, dikey uzun çizgileri tek seferde çizmeye çalış. büyük-küçük daireler çiz elini kaldırmadan, kağıdın simsiyah olana dek bu egzersizleri üst üste uygula. çizerken de bileğini değil omzunu kullan.

10-15 kağıt yaparsan böyle inanılmaz faydasını görüceksin.

0|1
    0|0
  • Oluy oluyy

0|1
    0|0
  • açı çalışarak derinlik çalışarak geri getirebilirsin ..mesela bir bardak koy ve onu çiz açılara dikkat ederek ..

0|1
    0|0
  • Başlamadan önce eski çizdiğin resimleri bir daha dene karşılaştır ne kadar gerilediğini anla sonra üzerine git

0|1
    0|0
  • oluyyy oluyyy cdgdds

0|1
    0|0
  • niye ara verdin rosanın dediğinden söyleyecektim bende .. kurs hocam kafamızı kıracaktı nerdeyse 8 yapın deyyuslar diye diye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• seveceğim şeyleri cizmeye calıs bazen hayal dunyasında yarattıgın şeyler de etkili olabilir

0|1
    0|0
  • ben resim çizmiyom ama annem kursa gitmişti bira birşey öğrendim el alıştırmak için çizgi çekiyolardı elleri öyle ısınıp sonra resme başlıyolardı

0|1
    0|0
Yükleniyor...