Dış ticaret hakkında

Arkadaşlar bu bölümü okumayı düşünüyorum sizce nasıl?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• öncelıkle yabacı dıl mtlaka olsun. mtlka okurken bs durmayp kursa gıt. ha bak söylede sölım gelcegın dıs tıcaret ıcın gereklı olan dilide arapca. arapca cok revacta o ulkelere ck ıthalat ıhracat var. dili tamamladın mı gelelım staja. stajı kesnlıkle naylon yapma yanı para vermıolar falan dyp gtmemzlık yapma cnku teorı ogrensende pratık stajda kapıosu. 2.sı staj knsunu 2.seneye brakma ılk senden yerını ayarla ve orda sevdr kenedenı mezun oldgmda gelıcem de. sonracımaa dersler kolay problem yk 2 sende mezun olursun ancaaakk dıs tıcare ıslemlerı dıye bı ders goreceksın buyuk ıhtımalde onun hocası ıthalatcı gumruk musavırı falan olucaktır.o hocaya yapıs ve ögrenebldgn kadar sey ögren. hee ben bnları yapmadm su an bostaym dıl ogrenmekle cabalıyorum yenı mezun oldum. basarılar kolay gelsın :D

0|0
    0|0
    • Peki başka ne bölümler önerebilirsiniz?

• lise sondayım da bölüm düşünüyorum

• hıı anladım. daha snva grmedıysen hedefnı dıs tıcaret gbı 2 yıllık ttma. daha yukseklerı benmse daha yuksegı hedefle. eger sözelsen ögretmenlık dsnda pek bse yk.. eger tm isen iktisat ve işletmeden uzak dur. sayısal ısen zatn bölumlerden bölum begen :)

Erkekler Ne Diyor 3

• eski hatunum vardı anası kızım kariyer yapacak diye burnunu dikerdi burayı okudu şimdi kıç kadar bir mekanda tezgahtarlık yapıyor kariyeri bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • kendini geliştirirsen önü açık

0|0
    0|0
  • Herkes bu bolumden mezun. Bence artik cok fazla mezunu var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iki dil bil,dış ticaret yap,günümüz böyle.teknık olarak demıyorum.bölümde illaki gerekli eğitim verılıyor.ama özel sektörün bu çok umru değil:):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...