Üniversite öğrenci adayları ve öğrencileri

Okuduğunuz üniversitelerin olumlu olumsuz yanlarını yaşadığınız ilginç ya da güzel olayları yazarak (öğrencigözünden) üniversite hakkında bilgi sahibi olmamıza yardımcı olurmusunuz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• :) Bölümün kaç senelik bilmiyorum ama 4,5,6 senelik bölümlerden birindeysen..İlk sene için "hiçbir konuda" acele etmemen tavsiyesini verebilirim. Örneklendirmem konuyu uzatır ama lise bittikten sonra üniversitenin ilk senesi "heh şimdi ortamımı kurmalıyım yoksa 4 sene sap gibi kalıcam" algısı vardır. Kimi ortamda doğru,kimi ortamda yanlış belki bu düşünce ama bu tarz bir acele etrafında gereksiz sayıda insan tutmana yol açıyor sadece..Bunu fark ettiğin an sen arkanı dönüp kaçıyorsun , olursa bir ya da iki kişi olsun görmeyeyim ötesini diyorsun : )) Geri kalan oldukça yüzeyselleşiyor yani.. Lise ortamındaki sadelik,yalınlık,samimilik de üniversitede ortamındaki o yüzeysellikten nasibini alarak pek olmuyor sanki..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben SDÜ de okuyom bende ünv. gitmeden önce çok birşey sanıyodum hiç öyle gözünde büyüttüğün gibi bir yer bence liseden farkı bir serbest kıyafetti o da herhalde liselerdede öyle olmuş birde hocalar öyle lisedeki gibi değiller okadar :)

0|0
    0|0
    • Bu kişiden kişiye göre değişir tabiiki ama çoğunlukta yüksek lise olarak adlandırıyor :)

• birşey daha var daha sosyal oluyon onu unuttum

• Ben Aşık Oldum yani okula değil Aşık Olduğum okulda şubatta 1.katta ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ondokuz mayıs üniversitesi- Samsun --> benim tercih sebebim Ordulu oldugum icin en yakın sehir oldugundandı. çok güzel bir yer bence sahilleri, avm'leri ve yorucu bir sehir değil yasanabilcek bir sehir. kotu yanı kampüs şehir merkezine 10km civarı uzak .

0|0
    0|0
    • OMÜ'yü ve Samsunu ziyaret ettim.Samsun zaten düz ayak güzel bir şehir OMÜ ise Samsun içinde ayrı bir şehir Tepe üzerine kurulmuş ayrı bir üniversite hayatı pek şahane.gördüğüm kadarıyla Tramvay dolmuşların yanından geçiyor dolmuşlarda üniversiteye kadar çıkıyor Bendende iyi kötü bir bilgi olsun takip eden arkadaşlara

• Ayrıca Omü Dedikodu vardırki. Esra Erola rakiptir :D

• evet görüyorum ona takılmadım hiç ama maşallahı var cidden :D

• Bunu universitenin forumlarindan ogrenebilirsin.

0|0
    0|0
    • ah çok teşekkürler akıl edememişim.ben şansımı buradan tercih ediyorum çünkü çoğu üniversitenin forumları denetli özgür bir ortam olmaktan çıkıyor burası tarafsız.

• Pek tatmin edici cevaplar alacagini zannetmem. Soylemek istemistim neyse iyi geceler.

• iyi geceler Selametle

• Ege üniversitesi - cenneeeeet :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...