Komunizm ,sosyalizm ile ilgili belgesel tavsiyesi

Komunizm ,sosyalizm ile ilgili belgesel tavsiye edermisiniz ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• link bu belgeseli izleyebilen herkes izlesin. heryere linkini atıyorum da çok iyi bir belgesel. şu an dünya nazi egemenliğinde değilse bunu komünizme borçlular

0|1
    0|0
    • amerikayı kontrol edenin ingilizler olduğunu, adolf hitlerin de ingiltere kraliyet ailesiyle sıkı fıkı olduğunu söylesem bana inanır mıydın yoldaş?

• şunu söyliyeyim almanlar londrayı stukalarla, V1 roketleriyle tamamen dümdüz etti ancak londradaki ingiliz kraliyet ailesinin oturduğu buckingham sarayına hiç bomba düşmedi?

onu bırak V1 roketlerinin, uçakların deposunu ingiliz petrolü dolduruyordu :D

anlayacağın bu i.netorlar para ve güç sahibi olmak için kendi insanına bile katliam yapıyor.

tıpkı 11 eylül gibi, 11 eylül de ingilizlerin işi.dikkatini çekerim adolf hitlerin cesedi hiç bulunamadı usame bin ladin gibi :D

Erkekler Ne Diyor 6

• sosyalizm hakkında türkçe belgesel izleyerek bilgi edinilmez. malum, türkiye'de birsürü adnan oktar ve cemaat-tarikat videoları dönüyor yutub'da. hepsi iftiralarla dolu. sosyalizmi en sağlıklı şekilde kitaplardan öğrenebiliriz.

0|1
    0|0
  • hiç belgesel bilmiyorum Che filmi var bildiğim.dönemi şartları gayet iyi anlatıyor bence ama belgesel değil

0|1
    0|0
  • link link izle mutlaka

0|0
    0|0
  • Ghe belgeseli var onu izle kızıllar bayaılır ona zapata oleeee

0|0
    0|2
  • sovyet rusya-- çin--kuzey kore--küba gibi ülkeklerin tarihiini ve durumarına bakarsan anlarsın.

0|0
    0|0
  • redhack belgeselini izle derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...