Avrupada egitim gormus gurbetcilerimiz.

Evet avrupada universite egitimi gormus gurbetcilerimiz hakkinda ne dusunuyorsunuz. Onlari kendinize bir tehdit olarak goruyormusunuz? Ben Istanbulun en onde gelen firmalarindan birinde calisiyorum .. ve Hollandadan gelen bir gurbetci kiz var .. herkes onunla ilgileniyor .. en buyuk patro bile .. yani sirketin sahibi. Soy ismini versem vavvvv dersiniz .. :D ne dusunuyorsunuz? Kiza simdiden ust duzey yonetici olarak is teklifleri edildi.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• saçma. aşağılık kompleksinden oluyor bunlar önemli olan ne yapabildiğidir. işinde iyiyse eyvallah ama sırf avrupada okudu diye kimse özel olmaz. yani benim şirketim olsa, kişiliğini bilgisini yeteneklerini analiz eder ona göre pozisyon veririm, okula göre değil.

0|0
    0|0
    • ama genelde avrupa okuyanlar daha bilgili oluyor oyle degil mi?

• hayır ne alakası var. okul ne ki, modern köle eğitimi sadece. kişinin öz yetenekleri, özgüveni, kendini geliştirme azmi, algılama hızı, yaratıcılığı asıl önemli olan bunlar. 10 yıl çalışmış birine sor, okulda öğrendiklerinin yüzde kaçını kullanmış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende is ariyorum acikcasi,suan almanyada yim.Ne üzerine yapmis oldugunuz is..

0|0
    0|0
  • dandik tc'de kezban&kamil ltd. şti'de büyüyenle mi ilgilensinler tabi yurtdışından gelenle ilgilenecek adamlar :/

0|0
    0|0
  • bence o kız sensin neden açık açık yazmıyorsun ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Iste bu yuzden bazen gonlumu Turkiyeli birine kaptirip oraya yerlesesim gelliyor lise mezzunu bile sirf avrupada yasamiss ve dili kuvvetli diye iyi yerlere gelebiliyor. ^ ^

0|0
    0|0
    • ben daha cok universite mevzunu olanlardan bahsediyorum :)

• Hepsinin gideri var tr de o derece.

• oyle ama hic kimse siradan bir gurbetciyi ust duzey yonetici yapmaz :)

• aferim onlara , okumayan kalmasin

egitim bitsin avukat olarak caliscam

0|0
    0|0
Yükleniyor...