İlluminati hakkında neler biliyorsunuz?

İlluminati hakkında neler biliyorsunuz? İnanıyormusunuz?

• Evet
    60% (3)80% (4)70% (7)Oy Ver
  • Hayır
    40% (2)20% (1)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncellemelerle gerekli bilgilendirmeyi yapacam.Hayır diyenler ne diyecek bakalım o zaman :)
Bizzat film yapılmıştır hakkında. Angels anda demons (melekler ve şeytanlar) ..Olay basit bu örgütün amacı insanların bilinç altlarını etkileyerek onları yönetmek.Düşünün bir çip yapıp insanlara takmakmı yoksa buna gerek duymadan tüm kitle araçlarıyla insanları etkilemekmi daha kolay?

link

link
link bu verdiğim linkleri izleyip inanmayan beynini aldırsın ağırlık yapar yoksa başka bir işe yaramaz.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• filmden bahsedersek sihirbazlar çeteside tamam illuminati

0|0
    0|0
    • Usta fimler iyi güzel evet delil sayılabilir ama ben direk olaya girdim verdiğim linkleri herkesin izlemesi gerekiyor.Zarardan korunmak için onu tanımak lazım.

• benim tanıdığım kadar yeter tüm simgelerini tüm slogonlarını biliyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• inanıyorum çünkü yaygın gençler için kurulmuş eşsiz tuzakkk

0|1
    0|0
  • illüminati deynce bizim burdaki üye hala gelmedi mi acaba? beni kim aydınlatcak nsbdshmf

0|0
    0|1
    • güncellemeni tek ben görmüş oldum bana neden bu kötülüğü yaptın :( ahbdfjdghjld :D :D

• :D kısmet napalım ben de senlen konuşurum artık :) şimdi inanmıyorsun ha bekle sen :D

• bu konu çok derin içine girilmez girilse de çıkılmaz gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bi arlar sapıttım baya bir araştırdım illumınatiyi neyseki hemen kurtuldum bilgim vardır :D

1|0
    0|0
  • Oldugunu zannediyorum.Cunku bu kadar sembol oyle dalga amacli kullanilmaz.Ancak o kadar guclu olduklarini degil de gizli izlenimi yaratarak,sembollerin gucune dayanarak kendilerini olduklarinin cok uzerinde gosterdiklerini dusunuyorum.

0|0
    0|0
    • evet ..Amaç bu korkutmak ve heryerdeyiz ,elimiz heryere uzanır izlenimi vermek..Şöyle bir eleştiri gelse ''bunu konuşarak sizde onlara yardımcı oluyorsunuz reklamlarını yapıyorsunuz '' kısmen haklı ama bunları konuşmazsak , anlatmazsak zarardan nasıl korunacağız.

• Simdi dedigin dogru onlari konusarak daha populer yapiyoruz ancak bu konusmalarai adamlari yuceltecek sekilde yaparsak oyle olur.Konusulmazsa da tabu olur.Onun icin kurtulmak isteyenler cozum onerisi getirecek sekilde konusmali yani bir matematik problemi uzerine konusur gibi.Falan filan iste :)

• illuminati hakkında bildiğim tek şey illuminati hakkında hiçbirşey bilmediğimizdir

0|0
    0|0
  • olması seni rahatsızmı ediyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...