Sonbahar modasııı.. önerileriniizi alayım:) cevaplayan herkese+1

merhabalar :) arkadaşlar alışveriş yapacağim önce aklımda birşeyler oluşturmak istiyorum. sizce ne tür bisey almaliyim? salaş şeylerden hoşlanıyorum aynı zamanda şıkta durucak. internet sitesi veya resim farketmez link atarsanız veya anlatırsanız sevınırım cok tesekkür ederim

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Sonbahar modası altta şort üstte uzun kollu bişey sağ elde vodka sol elde bardak telefonda çalar ; youtube.com/watch?v=e7kJRGPgvRQ ;) işte Kışla tek farkı bir tane daha vodka olmaması ;)

1|0
    0|0
    • çok acıklayici :D

• iyi hayırlı yolculuklar ,ben soğuğu severim ;)

• tesekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Tayt kullanirim genelde ve bol t-shitlerle deri ceket.(Deri seyleri her yerde kullanirim gerci:)Bazen de bol uzun kazak ve hirkalarla taytlar.Kotlarla guzel renkli kazaklara ya da slim fit hirkalar.Etek cok sevmem ama super mini giyip altina kalin corap ve ustune yine guzel kazak olabilir t-shirt ve deri ceket olabilir.Ya da short giyip altina kalin kulotlu corap ve ya uzun coraplarla ustune( kisa-uzun farketmez)parka ve icin kazak .Elbise giydiysem altina yine kalin kulotlu corap ve cizme ya da bot.(Botlar ve cizmeler sortlarla da guzel oluyor)Oyle takilirim yani:)

1|0
    0|0
  • salaş kazaklar çok güzel duruyor ben beğeniyorum kot pantolon hırka tarzı şeyler alabilirsin link bunun gibi mesela

1|0
    0|0
  • bende salaş şeyleri çok seviyorum in out bilmem ama üste bol bir hırka alta kalın bir tayt ve şu koca çizmelerdenn:) Bnm cok hoşuma gidiyor:)

1|0
    0|0
  • salas hirka ve kazaklar bu sene cok INN :)

1|0
    0|0
    • evet bende o tarz birseyler istiyorum :)

• hirka veya yeleklerin, ön kisimlari hafif uzun olanlarda cok $ik ve havali duruyor ;) taviseye ederim.

• benim gördüklerim genelde arka kısmı uzun oluyor ya

• link şapkası olmayan kız :)) link

0|0
    0|0
Yükleniyor...