2014 kpsss çalışmaya başladınızmı

ben dersaneye gitmeden evde çalışacam inş mat.bilyrm zaten genel kültür çalışmam yeterli olcak tecrübeli olanlar var ne zaman çalışmaya başlamayalım şimdiden başlasam sınava kadar tekrar unutmaktan korkuyorum..

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Esaretin Bedelini izle sen harika.

0|0
    0|0
  • 7 ay gibi kısa bir süre var.. Eğer okuldaki bilgilerin yetersiz ise bu işi tek başına başarman imkansız .. Kendine bir rehber edinmen lazım .. Dershane gibi ..

0|0
    0|0
    • 7 aymiiii eylulde sinav diye biliyrm bilgilerm taze gy cok iyi sadece gk caliscm onuda netten halledbilirm ins da ne zamn baslasam sence bu durumda

• gkgy + ingilizce mi yapacaksın sadece?

0|0
    0|0
    • ingilizceden kastınız yds mi

• alan sınavlarının iki oturumu birden fazla gelir bence. ama en azından iktisat, işletme, muhasebe, hukuk, maliye derslerinin yer aldığı oturuma girmen gerekiyor. bunlara yeteri kadar çalışabilmen için şimdiden başlaman gerekiyor. eylül erken sayılmaz. hatta bu alan derslerini önden hallet. çünkü genel kültür kadar çabuk unutulmuyor. tarihi ve vatandaşlığı ikinci döneme bırakabilirsin.

• tamam tesekur ederim

• hangi konu başlıkları soruluyor.onları not edinip net ilede çalışabilirsin...

0|0
    0|0
    • öyle yapacam zatende ne zman başlasam bilemedim şimdi erken gibi geliyor

• doğru bilgilerin sıcak kalacağı zamana denk getirmen yararlı...bu arada önlisan,lisans,hangisinden gireceksiniz...

• lisans olarak inş

• bana mat öğret sözeli de ben öğreteyim sana

0|0
    0|0
  • kasımda kursum başlıcak o zaman başlarım çalışmaya şimdiden kendimi sıkmayı istemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başladım ucundan. Dershane başlayınca burayı da sileceğim zaten, sana da aynını tavsiye ederim. <3

0|0
    0|0
    • dersaneler ne zamn basliyr peki bende o zamn basliym

• tamam canım tesekur eferim

• Rica ederim. Aslında dershanesiz de yapılır, ama bende o disiplin yok malesef. Başarılar şimdiden <3

• ben lıse mezunu olarak gircem sen?

0|0
    0|0
  • Başarılar sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...