Aveaya günde kaç defa küfür ederiz..

türkiyenin neresinde olursam olayım, hep Aveanın o kapsayamadığı yüzde 0.03 lük alanda buluyorum kendimi...! İstanbulda bile bir çok yerde çekmiyor bunları yazabilirsek mesela bahçelievlerin bir çok yerinde çekmiyor.. sizde ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Aveadan iyi bir fatura kazığı yedikten sonra vodefone la çok seviyeli ve mutlu bir beraberlik yaşıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben Mersindeyim ve Avea kullanıyorum. Turkcellden kat kat daha memnunum internetim süper hızda ve şebekede de hiçbir problem yaşamıyorum. İstanbul için yorum yapamayacağım

0|0
    0|0
  • benım avea her yerde cekıyo ıstanbulun her yerınde hıc sorun olmadı bana

0|0
    0|0
  • ankara kızılay'da çekmiyordu geçen sene

tarifeyi aştığında saçma sapan bir ücretlendirmesi vardı

turkcell'e döndüm pahalı falan filan ama en azından saçmalamıyor

0|0
    0|0
  • Bende Avea'yım. Çekme konusunda hiç sıkıntı yaşamadım.

0|0
    0|0
  • 9tlye yaptgm paketi 19 liraya ckarip bunu bna bildrmems ve cok pis kufur yemsti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sonsuz küfür ediyorum ve vodafone geçecem en kısa zamanda değitirecem avea telekomla birleştikten sonra böyle yapmaya başladı

0|0
    0|0
  • 6 aya avea ya geçmeyi düşünen benim kafamı iyice karıstırdınız :)

0|0
    0|0
    • kardeş bulunduğun evde arka odaya geçtiğin an hat gitti demektir. 1 - 2 kademe çekiyor gözüküyor ama konuşamıyorsun.. interneti çok iyi ona lafım yok :)

• vodafone daha iyi aman orda kal ben işim gereği sabah 9 akşam 10-11 geziyorum sürekli vodafoneda hiç sıkıntı yaşamamıştım, onun da interneti patates

• Aynen interneti iyi değil ya :)

Yükleniyor...