İzdivaç, Evlen Benimle tarzı programlara çıkmalı mıyım?

Ananem okudu, üfledi. Yine kısmetim açılmadı. İnternettende kız düşüremedim. Evlilik programına çıkmak için çok mu gencim? Çıksam eğlenebilir miyim? KizlarSoruyor.com tişörtü giyip çıkcam.

0|0
23|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• çık çık :D iyi bilirdik deriz

0|1
    0|0
  • bu resimle cıkarsan cok talibin olur..

0|1
    0|0
    • Oluyor elbette ama münasıp biri bulmak önemli. Beni taşıya bilmeli.

• çık bizde destekleriz seni haber var bize:)

0|1
    0|0
  • valla bazen bende annemle oturunca denk geliyorum. . beğendiğim elemanlar çıkıor :) anne noolurr aramak istiorum diorum. otur oturduğun yerde onun ailesi dağılmış yok bilmem ne diyor. . bende bilhassa öyle tipleri beğeniyormuşum annemin iddia ettiğine göre : )) yani aslında gidilebilir bence eğlenceli de olur :))

0|1
    0|0
  • çık çık :D

0|1
    0|0
  • Aşk olsun kız düşüremedin demek sen daha çok aranırsın böyle iyi olmuş sana

1|1
    0|0
  • cik tabiki sonuna kadar destekliyoruz seni dügününe gelir iki göbek atariz insallah :D

0|1
    0|0
  • Çık, selam gönder sitedekilere.:)

0|1
    0|0
  • Çık çık ben izliyorum simdi esra erolu cok eğlendirici bir aktivite gerçekten.Ama esrayı seviyorum cidden.Biz talip oluruz sana telefonla arayıp,KS ekibi olarak arkandayız monkey.

0|1
    0|0
  • Kız tavlamak denirdi oysa bir zamanlar.

1|1
    0|0
  • çık bulursan bize de arkadaşlarında ayarla

0|1
    0|0
  • heheheh çık çık bizde izleriz seni :D:D

0|1
    0|0
  • çık çık :) adın duyulurr tanınırsınn ama kız tişörtü gymeeee

0|1
    0|0
  • anneannen bile etkili olmadıysa çok umutlanma ama yine de bi dene derim :)

0|1
    0|0
  • Talibinim.

0|1
    0|0
    • Tarlan takkan var mı? Fiziksel özelliklerin ne? Burcun ne? Bıyığın var mı?

• Bak hele beni ekle yada msn e gel bişi yap deşifre etmeden kimliğimi konusmamız lazım , sıkıntı var sıkıntı :D Gene hesabımı silmişler

• Sen kimsin ya

• cık ve bana ekrandan selam gonder =(

0|1
    0|0
  • sen eğlenmek mi ewlenmek mi istiyorsun anlamadım ..

0|1
    0|0
  • maksat eğlenmekse eğer tabi ki eğlenirsin ama eğlence için daha farklı yollar da bulabilirsin diye düşünüyorum:))

0|1
    0|0
  • Cıksanaa ne güzl olur

0|0
    0|0
  • bize selam göndermeyi unutma:)

0|0
    0|0
  • çık ama kız tişörtü gymee bee :)

0|1
    0|0
  • beni de götür

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Memlekette kızların soyu tükenmedi ki hemşehrim gidip orada ne olduğu belirsiz ucubelere karışasın. Gerçi nasibin nerede karşına çıkacağı belli olmaz, o programlarda da şans eseri uygun aday bulabilirsin ama sen benim gibi yap. Bizim memleketten evlen ve benim gibi mutlu ol :)

0|1
    0|0
  • Bence yararı olabilir .

0|1
    0|0
  • oraya cıkanlar ne üdüü belirsiz insanlar Dolandırıcılar vs sence oyle kısa zamanda adam evlenirmi. biraz ortamını değiştir kitap oku değişik şeyler yap kızların nesli tükenmiyor ya

0|1
    0|0
  • ben olsam çıkmam neden diyeck olursan orada tanıştığın insanlarla evlenmeye kalkıyorsun bi kaç ayda bi insanı tanıyamazsın ki...cicim ayları geçince ne olduğunu gösteriro cicim aylarında program görevlileri evlendiriyor zaten artı seni sadece bi kaç haftadır tanıyan şakşakçılar hakkında garip ve yanlış yorum yapıp canını sıkabiliyorlar mantıksız ve gereksiz şeyler yapıyorlar ama sen ben çıkmak istiyorum çıkarım kimseyide takmam dersen haberimiz olsun :))

0|1
    0|0
  • paran varsa her türlü kızlar sıraya girer o programda herkes zengin birini bekliyor

0|1
    0|0
  • zuhale çık. ben onu izlyiorum diğerleri eğlenceli olmuyor

0|1
    0|0
  • cıkacaksan hangi kanal vs hepsinden haberimiz olsun :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...