Tavsiye edebileceğiniz kitaplar veya bilim kurgu filmleri?

Bu şekil bir soru daha önce soruldu mu bilmiyorum kusuruma bakmayın. Soru net arkadaşlar tavsiyeleri merak ediyorum şimdiden teşekkürler :)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bttf

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1|0
    0|0
  • bu soru haftada en az 3-4 kez sorulur zaten :D

en son bir psikiyatristin gizli defteri'ni okudum, çok güzeldi. film olarak da suretler'i tavsiye ediyorum..

1|0
    0|0
  • klasikleri bitir önce

0|0
    0|0
  • prometheus

1|0
    0|0
  • Tess Geritsen Rizzoli&İsles serisi harika ayrıca Dan Brown kitapları. Film olarak Resident evil olabir eğlenceli :D

1|0
    0|0
  • bilim kurgu söyleyemem de gece evi serisi ve tanrıça serisini önerebilirim gayet iyi kitaplardır...

1|0
    0|0
  • John hart kızıl nehir tavsiye ederim cnım :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• star trek

oblıvıon

kesınlıkle tavsıye ederim bu fılmleri

1|0
    0|0
  • DAN BROWN un kitapları ve gece evi serisini öneririm.film olarak da THE HOST (YARATIK) -

3|0
    0|0
  • cesur yeni dünya. harika bir kitaptır. film olarak donnie darko işini görebilir.

1|0
    0|0
  • The host link

+

Dean Koontz-Kükreyen Mağara.

1|0
    0|0
  • bı kerede rast gele gözunu kapat kitapçıdan seçtığın kıtabı al oku değişiklik olsun:))) r

tavsıye dersen aşk elif şakak ve bab-i esrar.

1|0
    0|0
    • elif şafak - aşk nasıl bir kitap? herkes oku oku diyo ama bir türlü alamadım :D

• elif şafak artık ezberlendi ondan uzak durmak istiyorum :) yaptım öyle bir kere ama pek memnun kalmadım tavsiye almayı tercih ettim teşekkürler :)

• çok güzel Mevlana ve şems konu almış aslında yanı nasıl desem kitap içinde kıtap gıbı okuman lazımm:))

Yükleniyor...