Bir Bilgi İşlem Uzmanı Olabilmek İçin Neler Yapılabilir?

Bilgi işlem uzmanı, müdürü ya da bilgi teknolojileri koordinatörü olabilmek için bilgisayarla ilgili bir bölüm okumak veya teknik bir liseden mezun olmak şart mı? Veya değilse ne yapılabilir fikriniz var mı?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında diplomalı olmak çok önemli yıllardan beri bilişim sektöründeyim ve bu söylediğin ünvanların hepsini zaman zaman oldum Eğitimin psikoloji üzerine yani alakasız liselerde veya üniversitede alacağın ön eğitim temel eğitimler işini kolaylaştıracaktır diğer türlü edindiğin tecrübeler çok sıkıcı sinir bozucu anlar yaşatabiliyor tabi eğitimi aldım artık herşeyi yaparım diyede birşey yok bilişim sektöründe çırak olmak müdür yardımcısı olmak gerçekten sinir bozucudur müdür işlerini sana yıkacaktır sabreder ve iyi referenasların olursa eğitimde cok önemli olmayabilir. mesela bu site bu yüzden kuruldu link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• elini sallasan çaparacagı yer bt . o yüzden meslekle ugraşma. ama illa ugrasıcam diyorsan yurtdışında cok para kazanırsın. burada deger sıfır

1|0
    0|0
  • meslek lisesi sonra ünide onla ilgili bölmü okucan

1|0
    0|0
  • Bildiğim kadarı ile evet teknik lise mezunu olman gerekiyor ama hangi bölüm bilmiyorum..

1|0
    0|0
  • bilgi işlem yapabilmek gerekir :D

1|0
    0|0
  • anadolu tekikten kolayca olursun b

1|0
    0|0
  • İleri düzeyde bilgisayar bilmek faceboku iyi kullanmak yeterli sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...