''Keşke bitmeseydi'' dediğiniz diziler var mı ?

''Keşke bitmeseydi'' dediğiniz diziler var mı ? İzlediğim tek Türk dizisi Behzat Ç'nin bitmesine çok üzülmüştüm .

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• keşke bitmeseydi denilen dizi olmasından çok severek izlediğim dizliler vardı diyorum.çünkü diziler uzayınca belli bir süre sonra çekilmez hal alıyor.tadında bitirilen dizilerden hatırla sevgiliyi seviyordum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Behzat ç ,Yabancı damat,Asmalı konak,Kuzey güney

2|1
    0|0
  • O kadar çok var ki. Pushing Daisies, Scrubs, Fringe, Wonderfalls, How Not to Live Your Life ve Skins :(

Leyla ile Mecnun da takip ettiğim tek türk dizisiydi onun bitmesine de üzüldüm. Ama sanırım aynı kadro yeni diziyle geliyor :)

0|1
    0|0
    • Fringe iyiydi ya . Oda bitmeseydi keşke . İzlediğim herşey sezon finaline girdi Game of Thrones olsun Da Vinci's Demons olsun .

• kavak yelleri mesela :(

0|1
    0|0
  • HIMYM'ın son sezonu :(((((((

0|1
    0|0
  • heroes

ask oyunu

house

0|1
    0|0
  • acı hayat vardı bir zamanlar öyle bir dizi hayatmda bidaha izlemedm

0|1
    0|0
  • 20 Dakika - Avrupa Yakası.

0|1
    0|0
  • Çemberimde Gül Oya :')

0|1
    0|0
  • Aşk-ı Memnu :D

0|1
    1|0
    • O kitaptan uyarlandığı için başka türlü uzatmaları pek mümkün değildi uzayacağı kadar uzamıştı zaten :)

• işler güçlere çok üzüldüm ben :(

0|1
    0|0
  • Cennet mahallesiiii :D:D

Adamım pembee:D

0|1
    0|0
  • Cemberimde Gül Oya

0|1
    0|0
  • the sopranos sürseydi bir 6 sezon daha izlerdim

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • link keşke bitmesydi :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Soran yaramı deştin. Behzat Ç gibi diziyi bitirttiler ya bu hükümetinde sisteminde yapacakları işinde.

Adam gibi tek diziydi.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle . Filmi bari ilaç olur .

• Zevkle seyrederdim yaa Harun u Hayalet i Akbaba sı entrikaları. Çok uğraştılar diziyle baskı yaptılar süresini kısalttılar sen sonunda bıktırdılar.

• Diziyi uzatınca sıkıcı olmaya başlıyor. Arka Sokakları eskiden çok izlerdim ama şimdi hiç izlemiyorum. Zaten sabah akşam veriyolar bir de her hafta yeni bölümleri yayınlanmaya devam ediyorlar. Kurtlar Vadisi de aynı şekilde. 11 sezon nasıl çekebilmişler öyle bir diziyi. Onu hiç izlemedim ama şimdi izlemeye başlasam 11 sezon sonra mı başlıyacam hikayeye? Çok saçma. Bir diziyi en fazla 3-4 sezon sonra bitirmek zorunda olmaları gerekiyor bence.

Cennet Mahallesi'nin bitmesine üzüldüm ama tadında bıraktılar. Kendini tekrar etmeye başlamıştı artık.

0|1
    0|0
    • Bazı dizilerde çok zamansız ve erken bitiriyor ama . Mesela ben Spartacus dizisinin bu kadar çabuk biteceğini beklemezdim . Biraz daha akıllıca entrikalar yapıp 1 - 2 sezon daha uzatabilirlerdi . Kurtlar Vadisi ve Arka Sokakta haklısın gereksiz uzattılar tadı kaçtı . Kurtlar Vadisi zaten tamamen yancı bir diziye dönüştü amacından saptı .

• link

bende tersini sordum bakalım cevaplar eşleşicek mi :)

ben EZEL dizisinin bitmesini istemezdim nitekim çok iyidi senaryosu pek tahmin edilemiyordu ne olacağı

0|1
    0|0
    • Ufak tefek bazı saçmalıklar vardı ama ezelde güzeldi o kadar kusur kadı kızındada oluyor .

• aynen usta haklısın sevdiğim yanı ramiz dayının edebi sözleri ile ezeli yetiştirmesi ..

• leyla ile mecnun suskunlar işler güçler ezel 20 dakka

0|1
    0|0
  • Leyla ile mecnunnnnn <3

0|1
    0|0
  • O değil de Breaking Bad'in son sezonu, düşüncesi bile beni çok yaralıyor.

0|1
    0|0
  • Behzat Ç. nin 2. sinema filmi gelebilir yasakladı diziyi faşist yobaz akp ama son bölümde rakıyı göstere göstere fondipledi Behzat

0|1
    0|0
  • Geniş Aile.. sonradan bozmuş galiba ama ilk zamanlar süperdi..

0|1
    0|0
  • kuzey güney

0|1
    0|0
Yükleniyor...