Türkiye de gezilip görülecek yerler ?

Arkadaşlar Türkiye de gezilip görülecek önemli yerler ?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle karadeniz turlarına katılmanı öneririm. Lakin artık mevisimi geçti. Temmuz-Ağustos başı ve ortası çok uygun zamanlar.

Ben kardeşimle katıldım pek çok yer gezdim.

Bandırma Vapuru,Trabzon Atatürk Köşkü,Trabzon Ayasofya, Sümela Manastırı,Çinçiva Köprüsü,Palovit Şelalesi,Ayder Yaylası,Garester Yaylası,Uzun Göl,Fırtına Vadisi ev BATUM GÜRCİSTAN :)

0|0
    0|0
    • offf ya çok istiyorum hele ayder yaylası kaçkar dağı rafting yapmayı falan :)

• ya bak ya :D

• Neyse hadi iyi geceler kendine iyi bak :) Haa son olarak gideceksen kesinlikle ETS tur ile git çok kaliteli ve deneyim sahibi bir firma ben çok memnun kaldım :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Say say bitmez ki.

Bari biraz kriter yazsaydın. Doğa mı görmek istiyorsun. Tarih mi. Deniz ve güneş mi. Şehir mi.

81 tane ilin hepsinin ayrı değeri var.

0|2
    0|0
  • Kapadokya-Sümela Manastırı-Manyas Kuş Cenneti- Kaş - Kalkan - Fethiye - İstanbul un heryeri.

1|0
    0|0
  • Türkiye bu açıdan çok çok zengin seçme şansım olsa karadeniz sümela manastırına giderim

0|2
    0|1
  • Likya yoluna gitmelisin. şuan tam da mevsimi, en iyi doğal parkur diye bilirim sana. ben 3 sene önce gitmiştim ve hala aklımdan çıkmamıştır orada geçirdiğim günler. doğa mükemmel, tarih ile iç içe. Kaynak ve harita bulmakta zorluk çekersin çünkü ülkemizde çok fazla bilinen bir parkur değil. avrupa kaynaklı bilgiler edinebilirsin. Dediğim yer Antalya ile Fethiye arasında Eskiden Likyalıların kullandığı bir ticaret yoludur. Eğer ilgilenirsen detaylı bilgi veririm.

0|0
    0|0
  • Mardinin her yeri.

0|0
    0|0
    • Mardin kapı şen olur lele lele lelele le canımm :D

• Bugün bir mardin düğünündeydim araplardı halaylarınız değişik bir öğrenemedim gitti ama müzikleriniz çok güzell :D

• öyledir bizim müzikler çok hareketlidir :)

• türkiye de gezilip görülecek yerler çook

0|0
    0|0
  • İstanbul,antalya,amasra ,safranbolu güzel yerleer

0|0
    0|0
  • Hakkari Çukurova. ;) Dağları bir başka oranın.

0|1
    0|0
  • o değilde ben sordum aynı soruyu cevap bile vermediler :D küstüm size hıh:P

0|0
    0|1
  • istanbul her köşesi bir cennet...

0|0
    0|0
  • çanakkale, samsun ve İzmir çok önemli yerler. oralar gezilebilir.

0|0
    0|0
  • Para'dan bahset!

0|0
    0|0
  • bizim köy herkesin ölmeden önce mutlaka görmesi gerekli :D

0|0
    0|1
  • herşehir ayrı güzel :) bir başkadır benim memleketim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• her sehrı.

Gez gez bıtmez...

Ama bır baslangıc yapacak olsam; ıstanbul bursa canakkale Ankara konya trabzon amasya samsun dıyarbakır mardın sanlıurfa ızmır antalya denızlı edırne gıbı sehırlerden baslardım

ama hepsını gezmek gerek...

0|0
    0|0
  • Karadeniz

0|3
    0|1
  • Mardin ' e git mutlaka

Gaziantep zeugma antik kenti

Mersin ve Bursa gezecek çok yer var .

0|0
    0|0
Yükleniyor...