Kadir MISIROĞLU Dersem ..

Kadir MISIROĞLU dersem... Kimler benim gibi ona üstad der ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• N.F.K nın yaşayan hali üstad Mısırlıoğlu...

0|5
    0|1
  • ona üstad kelimeside az kalır Son Osmanlılardandır o benim gözümde

0|3
    1|2
    • Bir sözü var belki bilirsin.

- " Ben öldüğümde , arkamdan son osmalı öldü diyin " . :))

• bende üye değilim ama benimde siyasi görüşüm tahmin ettiğin gibi kardeşim :)

• Benimde öyle :))

• Üstad demem ama hemen hemen her dediğine katılırım,severim:)

0|3
    0|1
  • Başım gözüm üstüne. Başka tarihçi tanımıyorum

0|4
    0|1
  • adam paso sallıyo bir de üstad diyolar işin garip tarafı millette ona inanıyo böyle adamlara prim veren cahillerde var. 21 yaşındayım bu adamı tarih bilgimle yerin dibine sokar çıkarırm ki bunu onada yazdım gelsin karşımda 2 kelam edemez vesselam. 46 lık cahilin teki

0|1
    0|3
  • ümmetçi bir adam deli raporu olan biri kafayı müslüman olmayan türklere kafayı takmış bir deli.. kısaca tarihi islama göre yorumlayan çarpıtan bir adam hiç kimse hemen eleştiri yazmasın eksileyin geçin.. hadiii

1|2
    0|4
  • Son Osmanlı Üstad Kadir Mısıroğlu

0|3
    0|2
  • o deliye mi?

0|1
    0|5
  • kurduğu bir cümle yeter ''ne zaman birgili bir gavur çıksa karşıma çarpışmaya hazırım'' ama işte karşısına çıkanlar hep cahil

0|0
    0|0
  • Türkiyenin gerçek tarihçisi. Dürüst, güvenilir, yalaka olmayan yaşayan ahlak ÜSTAD...

1|3
    1|1
    • türkiyenin tarihçisine söyle gelsin benimle tarih tartışsın bakalım 2 kelime edebiliyomu karsımda

• Canım yerin belli değil. Sen git tartışmak iste tartışır seninle. Burda gerzeklik yapıp orta yere atlayacağına git ben sizinle münazara yapmak istiyorum de

Yükleniyor...