Bana polisiye-gerilim filmi önerebilir misiniz?

Aksiyon türünde de olabilir, sizi en çok saran, popüler bir polisiye/gerilim filmi önerir misiniz?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kızıl nehirler link

2|0
    0|0
  • İzlemediyse Azınlık Raporu'nu öneririm. Sherlock Holmes güzel. Kızıl Nehirler güzel.

2|0
    0|0
  • ocean serisi işini görür yada behzat ç seni kalbime gömdüm de hoşuna gidebilir yada izlemişsindir ama fight club (Y)

2|0
    0|0
  • link şu filmi dehşetle öneririm.Süper izledikten sonra 2.kez izlemek isteyeceksin .. :)

2|0
    0|0
    • sanırım bunu seçtim :)

• evet çok sağlam bir film ve gerçeklerden alıntı...Ben şahsen izlerken hiç sıkılmadım :).İyi seyirler sana.

• "Ejderha dövmeli kız"

4|0
    0|0
  • the bank job ( jason statham oynuo gayet sarmıştı beni polisiye de içerir izlemeni tavsiye ederim şahane :)

2|0
    0|0
  • tabiki köstebek izlemediysen şu linke tıkla link

2|0
    0|0
  • Seven - brad pitt

2|0
    0|0
  • faster

2|0
    0|0
  • Malkoçoğlu akıncılar geliyor

2|0
    0|0
  • good fellas

2|0
    0|0
  • ejderha dövmeli kız

0|0
    0|0
  • Her pazartesi kanıt dizisi var süper kanal d de

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Belki beğenmessiniz ama ben Clint Eastwoodu çok seviyorum hem aktörlüğünü hemde

yapmış olduğu filimlerini zevkle izliyorum.Clint Eastwoodun yapımı olan bir filimini size önerebilirim.Oda ''Mystic River''.Bu filimde Sean Penn, Tim Robbins, Kevin Bacon oynuyor.

Hikaye çocukluklarından başlayıp çocuklarından işlenen bir suç sonucu yıllar sonra

arkadaşlarının kızlarından birinin öldürülme sonucu hikaye çok farklı başlıyor.

Aynı zamanda size Cate Blanchettin ''The Gift '' filimini önerebilirim.Cate Blanchett bu filimde

geleceği veya tarotla geleceği veya geçmişte olan olayları görme yeteneği olduğu için başı

derde giriyor.Bu filimide belki zor bulabilirsiniz ama inşallah izlersiniz en kötü ihtimalde ''Seven'' de izlebilirisiniz.Harika oyunculuğuyla Kevin Spacy ben bu filimde cok seviyorum ve Kevin Spacenyin ''The Usual Suspects'' de harika ve en sevdiğim filimlerin arasına giriyor.

İyi seyirler :)

1|0
    0|0
  • 1408. Mükemmelin de ötesi. Bir oda içinde bir film bu kadar güzel ve heyecanlı geçebilir.

1|0
    0|0
  • zodiac

2|0
    0|0
  • Jean-christophe Grange nin tüm kitapları..

Şeytan Yemini özellikle favorim..

Dan Brown Dijital Kale de güzel..

2|0
    0|0
  • ejderha dövmeli kız serisini izleyebilrsin..veya kurtlar imparatorluğu

2|0
    0|0
  • Seven

Donnie Brasco

The Silence of the Lambs

We Own the Night

Training Day

..

1|0
    0|0
  • sherlock holmes

1|0
    0|0
  • Ben diyecektim.Ejderha Dövmeli kız diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...