Televizyon izliyor musunuz?

İlk önce şunu söyliyim eskiden çok televizyon izleyen biriydim ,hergün saatlerce izlerdim ama özellikle son zamanlarda televizyon izlemek işkence gibi gelmeye başladı ...Tv yi her açtığımda yok dila hanım,beni affet gibi bayık,saçma sapan diziler...Haberler desem izlencek gibi değil zaten iç karartıcı, taraflı!... Müzik kanallarını açsam Serdar ortaç gibi gereksizler... İnsanları salak yerine koyuyorlar resmen.Yanlış mı düşünüyorum?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bilgisayarıma internet bağlattığım 2005 senesinden beri televizyon seyretmiyorum. Yemek yerken haberleri seyretmekten keyif alırdım. Lakin açtığım her haber kanalı, o gün yaptığı iş önemli olsun olmasın, hatta hiçbir iş yapmamış olsun ya da 5-6 ncı sıraya ancak yerleşebilecek bir haberini dahi ilk sıraya koyup, psikolojik baskı yapar gibi haberlere giriş cümlesi olarak "İyi akşamlar ana haber bültenimize hoşgeldiniz. Başbakan RTE" diye başladıklarından beri haberleri de seyretmiyorum. Amaç belli ki haber sunmak değil. Çok çalışıyormuş izlenimi verdirmek için malum siyasi partinin propaganda malzemesi olmak. Her ne kadar televizyondaki haberleri aratmasalar da gazeteleri internetten takip ediyorum. Dizi izlemeyi zaten ömrümce beceremedim. Canım film izlemek istediğinde onu da internetten izliyorum. Küçük ekranda çok zevkli olmasa da En azından "eşoğlueşek" lafının, sigaranın veya alkolün sansürlenmemiş halini izlemek daha tatmin edici. Boyuna bipler, kristalli görüntüler, makaslanan sahneler, film zevkine sekte vuruyor.

1|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum haberler,diziler,filmler izlenicek gibi değil, aklı başında insan izlemez zaten...Sansür olayları benim de canımı sıkıyor

Erkekler Ne Diyor 11

• Aynen sana katılıyorum bu nedenle discovery, naitonal geograpic gibi kanallarda belgesel ve ilginç konuların işlendiği programları izler oldum ( büyük yapılar,makinalar, buluşlar, vs vs )

1|0
    0|0
  • Şahsen evde yapnız olduğum zamanlarda tv sadece bilgisyarı bağlıyıp film izleyeceğim zaman açılır ya da playstation için. Diğer türlü tv de ne dizi ne de film ne de reklam ne de haber izlerim. hiç sevmiyorum tv yi. aptal kutusu.

1|0
    0|0
  • tv im yok :(

çok da umrumda değil aslında öğrenciyken alıştım

1|0
    0|0
  • Maçtan maça açıyorum televizyonu, bir çekiciliği yok bence televizyonun artık.

1|0
    0|0
  • doğru alayına isyan evde 4 tv var hepsini satıp tatile çıkcam :))

1|0
    0|0
  • Aynen TV'ninde boku çıktı izlemiyorum pek fazla :D

1|0
    0|0
  • bende senin gibi düşünüyorum ve senin durumunu yaşıyorum

1|0
    0|0
  • İzlemem. İzlersem yabancı dizileri izlerim

1|0
    0|0
  • doğru bizim evde televizyon yok

1|0
    0|0
  • doğrudur, bende tv izlemiyorum :)

1|0
    0|0
  • en son ne zaman açtıgımı hatırlamıyorum. İnternet yeterli..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynen walla katiliyorum

1|0
    0|0
  • Doğrudur , ama ben daha çok BBC izlerim . Türk kanalları ile pek işim yok .

1|0
    0|0
  • izlemiyorum genelde nette zman geçirıyroum arada bakıyorum.

1|0
    0|0
  • Televizyon izlemiyorum huzurluyum.

1|0
    0|0
  • Eskisi kadar çok izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • çok nadir

1|0
    0|0
Yükleniyor...