Zayıfa acımak doğaya ihanettir

Zayıfa acımak doğaya ihanettir

Bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce doğru mu?

Güncellemeler:
Söz Adolf Hitler'e ait :)

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Bana Acıyın :) da size sevap olsun le :)

1|0
    0|0
  • Bizler hayvan değiliz orman kanunlarıyla yaşamıyoruz medeni bir dünyada yaşıyorsak bu sözün geçerliliği olmamalı

2|1
    0|0
  • Afrikadakileri daha da sömürmek aç bırakmak yeraltı zenginliklerini alıp ölüme terketmek geldi birden sence doğru mu ?

1|0
    0|0
  • Acımamak vicdana ihanettir.

Söz Donsuzadam1

1|2
    0|0
  • Evrim yanlısı insanlar için doğru,ancak unutmamak gerekir ki asla yok olan bir canlı yok.

Vaşaklar binlerce yıldır yılanları yer

Yılanlar fareleri,

Fareler ekinleri,

Sen acısan da acımasan da bu bir döngü,değiştiremezsin.

1|0
    0|0
  • şimdi şu darwin var ya doğal seleksiyon falan diyor bu doğal seleksiyona göre güçlü olan yaşar zayıf olan ölür yok olur ve daha güçlü bir popülasyon ortaya çıkar diyor doğanın kanunu bu bence de doğru ama sıfr zayıf diye ona acımamak yardım etmemek insanlığa yakışmaz, yapay seleksiyon harekete geçsin plizzz

1|0
    0|0
  • dogru zayıfa acımıcaksın yanında olucaksın ona destek olucaksın koruyup kollıcaksın daha sonra ona zayıf olmamayı öğreticeksin.

1|0
    0|0
  • Faşist bir düşünüş biçimi yalnız seni temin ederim ki o söz Adolf HİTLER e ait değil onu daha çok katliama meilli gösterebilmek için İniglizlerin mal ettiği bir sözdür Adolf HİTLER konusunda yerinde ( Almanya ) akademik araştırmalarım var

1|0
    0|0
    • Bu cümle Kavgam isimli kitapta geçiyor.

Hitler'e ithaf edilen bir sürü uydurma söz var. Onada ayrı olarak katılıyorum.

• Almanca orjinaline bakmak lazım o zaman

• kesinlikle

• Duruma göre değişir...

1|0
    0|0
  • Hayvanlar alemi ve faşistler icin geçerli bu söz.

1|0
    0|0
  • Canlılar birbirine Allahın izniyle besin zinciri vesilesiyle yardımcı olurlar,bir ceylan aslanın bedenine intikal eder bu nedenle.

1|0
    0|0
  • zayıfa acımak derken savaşta zayıfa acınmaz yani hitler savaşı kastederek söylemiş olamılı ve bence doğrus söylemiş

0|0
    0|0
  • hangi abzürt felsefe ürünü bu söz?

1|0
    0|0
  • yardım et o zaman

1|0
    0|0
  • Acımaktansa yardım et

1|0
    0|0
  • Adam darwinizmden bahsediyor. Adof Hitler koyu bir darwnisti. Onu bu kadar psikopat hale getiren, zaten darwinizmin iddia ettiği "güçlünün hayatta kalması için zayıfı ezmesi lazım" düşüncesi oldu.

0|0
    0|0
  • Bir diktatöre yakışır bir düşünce Ama haklımı iş hayatında haklı ama insan canı söz konusu iken değil.

0|0
    0|0
  • insanın insana olan yaklaşımında geçerli olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle dogru

Ama doga bize daha cok ihanet ediyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayvanların vıcdan duygusu veya adalet duygusu yoktur

ancak bıze hem dusunce, akıl verılmıs, hem de vıcdan.

Hitlerinse bu ıkı yetenege de sahıp olmadıgınızı bılıyoruz zaten.

Kendını hayvanlardan bırı olarak gormesı normaldır.

1|1
    0|0
  • Saçma

1|0
    0|0
  • Yok la kopek bile yavru kediyi emziriyor. Tam olarak oyle olmuyor aslinda dogada.

1|0
    0|0
  • Adolf Hitler doğa düşmanıdır o zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...