Aynaya bakıyorum iyi resme bakıyorum kötü :D

bu nedir ya aynaya bakıyorum suratım güzel resim çekineyim diyorum bir bakıyorum ya burnum büyük çıkar ya da güzel çıkmaz niye böyle oluyo mesela bir düğüne gidiyorum resim çekiniyoruz arkadaşlarım alıyo fotoğraflarını ben alamıyorum :(

Güncellemeler:
bide benim burnum kalın biraz büyük :(
çok güzel cevaplar arkadaşlar halimden anlayanlar var hepinize +1 :)

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• ne burnu kötü olanlar haline şükret

0|1
    0|0
    • tamam ama diyorum diyorum tövbe ediyorum sonra 21 yaşındayım bildim bileli hep kötü çıkarım ama arkadaşın dedği gibi herkesin bir kusuru var

Kızlar Ne Diyor 7

• ayna senin psikolojine göre şekillenir eğer o an psikolojik durumun iyi ise sen dünyanın en yakışıklı adamı olursun kendine göre ama yüzün hep aynıdır

0|1
    0|0
  • doğanın kanunu flkjfsf

0|1
    0|0
  • yavrucum sen bilmiyomusun fotograf oldugunu gosterir aynalar yalan soyler

0|1
    0|0
    • hakılısn :(

• ahahah yazarken erkek cikiyomus bide diyodum allah kahretmesin nedense kizsin gibi geldi sorryy:D

• nerem kız benim tübe tübe :D senin okuma yazman yokmu kızım :D

• ne bilim yaziyomu ki erkek diye gormedim :D ama yinede burnun kucuk durmasi icin sadece burnuna makyaj yapabilirsin :D ya da estetik yaptr herkese burnumun icinde kemik vardi nefes alamiyodum smdide kotu oldu ama onemli olan iyi nefes alabilmek.dersin:D

0|0
    0|0
    • makyaj yapsam anlarlarmı :D

• hahaha çok komik :D

• hani yazmamaşın yoh :D

• ben de fotojenik degilimdir.Bizımlasınn

0|1
    0|0
  • Aynaya bakınca bende beğenirim kendimi ama resimlerde gerçekten çok kötü çıkyıorum güzel çıktığım nadir resimler vardır

0|0
    0|0
  • Fotojenik değilsindir bende öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Göz 512 megapikseldir yani böyle bir fotoğraf makinası olsaydı , çekilen her fotorğaf 2.5 GB Olurdu burdan çıkarman gereken olay şu ne kadar yüksek megapikselli bir fotoğraf makinası veya telefonla felan çekersen daha iyi çıkarsın :)

Yani birazda fotojenik çıksaksın yüz kusurlarını saklıycak şekilde felan :)

0|1
    0|0
    • he anladım ama mesela burnum öktü çıkıyor

• Mesela burnun kötü çıkıyor tam düzde değil tam yanda fotoğraf çekilme mesela bunun gibi yüzünün tamamı fotoğrafa bakmasın biraz daha sola bakabilirsin bu fotoğraftaki gibi

Xper seviyem fazla olmadığı için fotoğraf atamıyorum kusura bakma özelden atmayı deniyim

• aynen öyle yap yardımcı ol lütten :(

• Fotojenik değilsin. Bende fotojenik değilim mesela :(

0|1
    0|0
  • yüzün fotojenik değildir o sorun bendede var mesela napacan yapcak bişey yok kardeş :D

0|1
    0|0
    • ömür boyu böylemi çekecez :(

• Hee bide unutmadan ekliyim. Aynaya bakıyorum güzelim demişsin. O zaman ayna karşısı fotoğraf çekil. Problem ? :P

0|0
    0|0
  • fotojenik degilsin bagzi insanlarda tam tersi olur bosver takilma fotograf onemli degil gercek onemli

0|0
    0|0
    • benim yarın birgün düğünüm olcak abi resimlerde hiç güzel çıkmıcam

• cikarsin cikarsin merak etme iyi bir fotografci bulursan halleder meseleyi

• inşallah sağol yinede abi

• Kameran vga mı?

0|0
    0|0
    • kameram yok benim telefonla çekinirim ama düğünlere gittiğimde normal nikon fotoğraf makinesi güzel çıkmam

• birsürü soru sruldu bunun için bir kız aynı senin gibi sormuştu geçenlerde, benimde burnum patlican gibi çıkıyo

0|0
    0|0
  • Burcundan dolayı olabilir. bazı burçlar fotoğraflarda farklı görülebilir.

0|0
    0|0
    • ya hiç düşünmemiştim yengeç burcuyum ama

• Genel hava guruplarında oluyor.ama yengeç burcuda olabilir.

• vay be araştırayım bunu sağol

Yükleniyor...