Sınava uyumadan girsem nolur?

Bugün saat 11 debir yazılım var, hayat memat meselesi bu yazılı ve son güne bıraktım ben calısmayı. Gece 1 de basladım calısmaya, şimdi iki saat uuyuyup çalısayım sabah 6 dan sonra dedim ama uykum tutmuyor amk. Ben calısmaya devam etsem hiç uyumadan girsem sınava sizce en az 2 alabilir miyim?

Güncellemeler:
Dil anlatım sorumluluk sınavı, bunu vermeden lise diplomasını alamıyorum lanet şeyy. :( uyku falan yok yani 5 saat kaldı sınava çalışmam için hadi bakalım öneri bekiyorum :(
Sınavı geçtimmm hepinize cok tesekkurlerrr

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• tebrik ederimmm :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• LYS'ye hiç uyumadan girmiştim. Üstelik kahve bile içmeden girdim, sınavın başlamasını beklerken esniyordum ama acayip konsantre bir şekilde yaptım, istediğim gibi geldi sonucu da. Sınava kadar kafana bir şey sokmayıp sadece sınava odaklanırsan problem yaşamazsın.

0|0
    0|0
  • Sen yandın

0|0
    0|0
  • git hemen kahve iç :D şarkı felan dinle aynaya sakın bakma kırmızı gözleri felan görünce sınavda aklına o gelir sakın yatma felan uyumaman lazım

0|0
    0|0
  • Endişelenmene hiç gerek yok. Kağıda soruların aynısını yazıp versen bile geçersin.ha hocan seni çok seviyorsa 1 sene daha seninle kamak isteyebilir :-)

0|0
    0|0
  • Küfür etme arkamadan ama sen bu sinavda patlak verirsin gibi:/

0|0
    0|0
  • Uykusuzluktan hayal görürsün kafana hiç birşey girmez uyumak en önemlisi.

0|0
    0|0
  • Bende uykusuzum herla yorumlardan hiç bir şey anlamıyorum =_= Bir mucize yaratamıycagından çakarsın büyük ihtimal..

0|0
    0|0
  • gireceğin ders ne hangi ders sözel mi sayısal mi sözel ise sana her türlü yardımcı olabilirim sayısal ise yine yardım ederim fakat sözel kadar etkili olmaz

0|0
    0|0
  • ben uyu bazen insan deliksiz güzel 3 4 saatlik uykuyla bile günlük uykusunu alabiliyor

0|0
    0|0
  • nasıl bir sınav bu?

0|0
    0|0
  • Eskiden bnde böleydim hep son gune burakirdm herseyi:)) hiç uyuma sersemlersn ne sinaviki bu?

0|0
    0|0
  • git bir soğuk duj al açılırsın kadın. ama bence uyu.

0|0
    0|0
  • Sınavda uyursun. Şimdi sınavdan da çıkmışındır sen nasıl geçti?

0|0
    0|0
  • Sen gel ben sana sınavda 100 aldırırım.

0|0
    0|0
  • 1.5 belkı bılemedın 1.78

0|0
    0|0
  • çalışmaya devam ama yazarak çalış en az 4 benden garanti

0|0
    0|0
  • senin için dua ederim duam tutar ama bir şartım var..sultanım canımın canı sevdiğim olacaksın.. :)

0|0
    1|0
    • anlaşıldı sınıfta kal diye dua edeyim ben o zaman :)

• bekleme benim sorumu düşün ondan sonra :D

• Ne sınavı? Ayrıca hiç uyumadan girilmez, vücudun biraz dinlenmesi lazım.

0|0
    0|0
    • Dil anlatım ya bunu vermeden diploma alamıyorum sorumluluk sınavı

• Bu zamana niye kaldı ki, yaz okulunda veremediniz mi?

• Hayırlı olsun, başarılarının devamını dilerim kardeşim, yolun açık olsun...

Kızlar Ne Diyor 6

• kendine bir şekersiz türk kahvesi yap , duş al oyalan .. uyuma bence uykunu alamadan kalktıgında daha iyi olacagını sanmıyorum .. keske son güne bırakmasaydın birde ..

0|0
    0|0
  • Hahaha bende aynısını yaşadım lisedeyken.

Hiç uyumadan ve 7 saat çalışmayla dil ve anlatım sınavına girmiştim. Sonuç, 65 puan ile geçtim

1|0
    0|0
  • çok kötü şeyler olur sınav ortasında sınavı unutup çok uykulu olduğun için uyuya kalabilirsin ve uyuyacağın içinde normal olarak çalıştığın konuları unutup beynini bilinç altı gücüne kullanırsın

0|0
    0|0
  • :( valla ben ole yaptım daha etkili oldu

0|0
    0|0
  • daha erken çalışmaya başlasaydın keşke

0|0
    0|0
  • Yumurta kapıya dayanmıs canım sık dişini uyuma 2-3 bardak sade kahve içersen bişeyciğin kalmaz.

1|0
    0|0
    • 2 bardak içtim de kalp çarpıntısı yaptı ya titreme falan kötü oldum nese uyumıcam

• dikkat et eger dokunuyorsa içme tabi elma ye oda uykunu kaçırır.

Yükleniyor...