Metal müzik nasıl keşfedildi ?

metal kim ve nasıl keşfedildi ? zamanınıda yazarsanız makbule geçer :D

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Black Sabbath dedelerimiz keşfetti. 1970 senesinde. Onlar olmasa şuan intihar ederdim

Metalsiz hayat olmaz

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 19. yüzyılın sonlarına doğru molina richard adlı meksikalı bir mahkum tarafından bulunmuştur. casablanca'daki bir zindanda doğmuştur. molina demir parmaklıkalra vurduğunda çıkan ses onu çok etkilemiştir. "dancın" diğer mahkumlarda molina'ya uyar ve hep birikte parmaklıklara vurmaya başlarlar. zindandan "dancın, dancın" sesleri yükselmeye başlar. bu arada ingilizce2de zindan "Dungeon" demektir. mahkumların çok hoşuna giden bu olay bir aktivide haline dönüşür ve her gün yapılmaya başlanır. bir türk olan melih duyar metal müziğin ilk temsilcilerindendir.

0|0
    2|0
  • Metalin babası Ozzy Ozbourne'dur. Grubu da Black Sabbath'dır. Yaşayan efsane zaten kendisi :) Ya metal zaten rock müzikten bir parça ama gerçekten çok değişik ve insanı alıp götüren bir tarz :)) Şahsen ben metalci olarak halimden çok memnunum ki sen de öylesin belli :D Anlatılmaz yaşanır ya :D

1|0
    0|0
    • evet öyleyim :D

• Hmm yalnız akort değil o gitarın ses tonunu düzeltmek anlamına gelir. Metal müzikte gamlar kullanılır ve oldukça zordur söyleyeyim istedim :)

• ya işte ne diyorum :D akor veya her neyse onu yapamıyorum anlamadığım şeye girişen bir insanım :D

• link

Buyrun efem

1|0
    1|0
  • " Bir Metalcinin Yolculuğu " isimli bir belgesel var metal müziğin hangi tarihte hangi olayla ortaya çıktığını herşeyini anlatıyorlar ve sadece işin bilimsel kısmı değil aynı zamanda eğlenceli kısımlarınada yer vermişler kuru bir belgesel olmadığına emin olabilirsin..

0|1
    0|0
  • Köyde

0|0
    0|0
  • ben böle saçma bir müzik görmedim ya iğrenç ötesi

0|0
    4|1
    • O zaman sen daha müzik görmemişsin hayatında.

• hayır. erkeklerinki 21 yaşında kızlarınki 19 yaşında biter çünkü kızlar ergenliğe daha erken girer. ben 20 yaşındayım

• he he tamam sen haklısın ...e bu kadar yazdığıma göre hem Osmanlının kuruluş yılınıda sana öğretmiş oldum en iyi cevap yaparsın artık

• Orta Çağda mahkumlara dınletılen garıp seslerden türemıstır tarıhı kımse bılmıyor. Ama illakı tarıh ıstıyosan m.ö

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...