Olası Suriye savaşı ve sonuçları

Sizce neden Türkiye hükümeti yetkilileri Suriye ile savaşı her ülkeden daha çok istemektedir? link

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Amerika orta doguyu cökertmeye calisiyor daha iyi kontrol edilebilsin niye. Bu nedenle Türkiyeyi kullaniyor.

AKPde zaten Amerikanin köpegi, nasil "ben Amerikan askerlerin eve gelebilmesi icin duva ediyorum" dedigini o tecavüzcü Amerika askerleri.

Suriye bir seküler ülke. Ve seküler ülkeler gelisir güc kazanir. Amerika buna karsi cikmak istiyor.

Mursiyide ABD cikartdi.

Amac ülkelerin cökertmek düzenini bozmak ve gerisini cahil Seriatcilara barakmak cünkü Seriatcilardan birbok olmaz 1400 seneden beride zaten olmamis.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Biz Amerikanın maşasıyız Obama istemiştir Tayip amcada kıramamıştır

1|3
    0|1
  • Ben bunları başbakanın kendi söylediğini düşünmüyorum o kadar yalakası var sözcüsüydü danışmanıydı kesin bir planları vardır zaten savaş çıksa olan fakire olacak kendi yurtdışına kaçacak umrunda mı adamın

1|1
    0|0
    • Zaten kendisi kelime üretemez ya danışmanlar ne söylerse onu söyler ya da mitinglerde cihazları okur okumaya çalışır:) link

• rotayı şaşırmış tayipin kılı olan kadının görümcesi :)

• hahahaha :D

• Kendi gitsin savaşa

1|2
    0|1
  • Sn. Başbakanı (partisi hariç) severim ama bu tutumuna anlam veremiyorum. 2. bir Irak katliamının olmasına göz yummak ne demek? Evet ortada büyük bir katliam ve suç var ama adaleti verecek olan kim amerika mı? Bush Irak'a kimyasal silahları imha etmek, Irak'a barış ve özgürlük götürmek için müdahale etmişti, sonuç: 2.000.000 yakın ölü... Amerika zaten sevgi kelebeği.. Dokunduğu yeri kana boyayan kelebeklerden. Nasıl bir yol izlenmeli bilmiyorum ama sivillerin kanının döküleceği bir müdahale istemiyorum.

1|0
    0|0
    • Ve olayın esed ve Rusya olarak bize geri dönüşümü var

• denildiği gibi sadece savaş çığırtkanlığı yapıyor.ancak çığırır hödük.

1|1
    0|0
  • recep ampul Erdoğan hastadır yani kolon kanserimiymiş ne . ülkeyi karıştırmak istiyor ölmeden önce;)

1|2
    0|0
    • Kazık çakmış dünyaya ona bişey olmaz korumaları var:)

Erkekler Ne Diyor 8

• Amerika öyle istiyor.

1|2
    0|1
  • Dua edin savaş mavaş çıkmasın bütün dünya savaşı bahane edip üzerimize çullanır bizi kollayanda kalmaz tüm dünyanın bizim üzerimizde gözü var zaten.

0|1
    0|0
  • erdoğan obama amcasını üzer mi hiç?

1|1
    0|1
  • füzleri savuncak gucude yokmus nıe bukadar ıstıor anlamadık :)

1|1
    0|0
    • İsrail halkına gaz maskesi dağıtıyor burada gaz maskelileri gözaltı yapıyor onu bırak savaş diyor da sınırda var mıöyle bir önlemi tedbiri hergün kurşun yağıyor sınırdaki evlere

• İsrail ve Amerika gaza getiriyor.

1|0
    0|0
  • Ampul bir yerinize batiyo herhal

0|0
    0|1
  • birde hükümeti ayakta tutan körler bunu görebilse ne iyi olacak

0|1
    0|0
    • at gözlüğü var dostum sadece parayı görürler

• bu dindarım dindarım diye ortalıkta gezinen allah-u ekber nidalarıyla insanların canına kıyanlar ve onlara müslüman deyip onları kollayan zalimlerin tepesine bir gün öyle bir binecek ki allah hepsinin feleği şaşacak..ne yatları ne katları hiç bişeleri kurtaramicak onları...tez günde görürüz inşallah o günleri...

• Ara sıra savaşmak iyidir. Nüfusu azaltır. Ekonomiyi canlandırır.

0|0
    1|2
Yükleniyor...