Siz de Türk müzik endüstrisinin kurtarıcıya ihtiyacı olduğunu düşünüyor musunuz?

Salt kafiye uyumuna dayalı, anlamsız, bir birine anlam bakımından hiçbir uyum sağlamayan abuk sabuk cümleler. Mantıksız klipler, yetersiz ses ve playbackler.

Türkçe müzik dinlemeyi yaklaşık olarak üç yıldır reddetmiş bulunmaktayım, TV'yi hayatımdan çıkarttığım da, Türk müziğinin geldiği abuk sabuk noktayı da eledim.

Ama maalesef sosyalliğin dibine vurduğum ve girdiğim her hangi bir ortamda basitçe bu Türk müziğinin geldiği son ve içler acısı noktayla karşılaştığım için, bu durumu blocke edebilecek bir başka durum da yaratamadım.

20 yaşımdayım ve Sadcore ile uğraşıyorum, aynı zaman'da bir kaç denemem var ve söz yazarıyım. Türk ve İngiliz edebiyatı ile ilgili özel dersler aldım. Bir sanatçının, içinde bulundurması gereken özelliklerden biri de edebiyattır, fakat sesinin iyi olduğuna inanan herkes albüm çıkartıp kolay yoldan para elde etmeyi amaçlıyor.

Bu yanlış.

Benimle hemfikir olan birilerinin olduğuna inanıyorum, ama olmayanlar olduğunu da biliyorum. Zira bu kadar boş insanların zirveye yükselmelerini sağlayanlar onlar.

Soru; Siz de Türk müzik endüstrisinin kurtarıcıya ihtiyacı olduğunu düşünüyor musunuz?

Müzikle ilgili ihtiyacınız olan şeyler nedir? Bir müziğin sahip olması gereken vasıflar nelerdir? Bir müzikte aradığınız nedir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Artik sarki sozleri masa basinda cay icerken yziliyo tabi tamamen duygusal (para anlaminda) bir duygu yok bir hikaye yok ondan sanirim soyleyene gelince benim icin canli performans onemli bir sanatciya not verirken buna bakiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• nerde o 90 s li yıllar hey gidi heyy...

1|0
    0|0
  • Yoo ne alaka ?

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...