Sansürlü film izlerken rahatsız oluyormusunuz

film izlerken filmdeki en basit kelimelerin dahi sansürlenmesi beni çok rahatsız ediyo mesela kemal sunal filmlerinde "lan" kelimeleri ya da en basitinden link bunun gibi aptalca sansürlerden sizde rahatsız oluyomusunuz mesela ben behzat ç. yi tamamen sansürsüz bir dizi şeklinde izlemeyi isterdim

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tv de film seyretmiyorum. Behzat Ç nin sansürsüz bölümlerinin yayınlandığı sitesi var.

Buyur buradan bipsiz seyredebilirsin.

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Evet hiç sevmem sansürü zevki çıkmıyorki öyle :D

0|0
    0|0
  • ya asıl şu kamu spotu reklamı var ya sigara içen adam yok kalbinin bilmemne damarından birşey çıkartıyorlar ona sansür koysunlar akradaş ona öyle ya ıyyyyyyyy

1|0
    0|0
  • o yüzden tv izlemiyorum.Ne izleyeceksem netten

0|1
    0|0
  • evet çok fazla rahatsız oluyorum dizilerde neler oluyor devlet neler neler yapıyor bu kötü örnek olmuyor da filmlerde söylenenleri sansürlemeleri bana çok saçma geliyor ve hiç tadı çıkkmıyorrr hiçççç neyseki ezberlemişim ancak yeni nesil bunu bilemeyecek ve espriden şakadan yoksun odun gençlik yetişecek

0|0
    0|0
    • evet zaten filmlere yaş sınırı koydular mesela +18 olumsuz örnek oluşturucak film diyolar filmin başında bu zaten çocuğunu tv karşısından çek demek daha neyin sansürünü yapıyosun arkadaş

• kesinlikleeeeee belgeselde hayvanlar çiftleşir bazen bu bir doğa kanunu ama işte kafa meselesi allah kimseyi örümcek beyinlilere maruz bırakmasınnnnnnnnn

• TV den hiç film izlemem ki. Dublaj da mahvediyor filmleri. Orjinal ses altyazı rules.

0|0
    0|0
  • hayır asla hatta daha çok zevk alıyorum

örneğin starda işler güçler dizi vardı bitti şimdi onu sansürsüz netten takip ediyordum ben bir ker tvden izledim diziden soğudum valla :)

0|0
    0|0

• Çok.

0|0
    0|0
  • sansürlü hiçbirşeyi izlememeye calısıorum

0|0
    0|0
  • sansürlü olunca filmden bir b..k anlamıyorum açıkçası o laf orada kapak olacak ama biiip diyor biip diyor bitiyor:(

0|0
    0|0
  • sansür çağdaş insana yakışmaz hatta yapan ve yaptıranlar şerfsizdir daha nediyeyim

0|0
    0|0
  • Evet iyice suyunu çıkardılar.

0|0
    0|0
  • rtük saçmalığı olduğu müddetçe sansürler bitmez.

0|0
    0|0
  • Bu daha iyi günlerimiz.

0|0
    0|0
  • Sansürlü film diyince başka bişey sandım :D Filmin tadı tuzu kaçıyor sansür olunca.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç sevmem sansür dümdüz geçseler kimse o küfüre ya da söze takılmayacak ama sansür koyunca daha çok dikkat çekiyorlar.

0|0
    0|0
  • Televizyonda film izlenmez zaten. Eşşek herif diyor, sansürleniyor. Sanki o lafı duysak ahlakımızı tamamen kaybedeceğiz.

0|0
    0|0
  • nefret ederim .

0|0
    0|0
Yükleniyor...