Otobüs duraklarında sıraya girmeyenler

istanbulda insan tarfiğini bilirsiniz iett duraklarında bazen sıaraya girerken özelikle aralarında domik teyzeler içerde boş koltuk bulmak için o iri cüseleriyle insanları sıralarından iteleyerek zorla öne geçmelerine ne diyorsunuz sizinde başınıza geliyormu 122 c her sabah akşam başıma geliyor :d

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Başıma gelmedi

Otobüse pek binmediğimden olabilir başıma gelmeme olayı yaşasın metrooo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben sıra vardı dıye bırkac kez cıkıstım ama hemen carladılar ben bır saattır burdayım dıye. Baktım kımseyı adam edemıcem bos verdım

0|0
    0|0
  • olmaz mı onlar sıra filan dinlemiyor .

0|0
    0|0
  • yazık sana :D

0|0
    0|0
  • Teyze meyze dinlemem. Kaparım boş koltuğu :)

0|0
    0|0
    • arkadaş ben boş koltuk bulduğumda da hangisine oturayım manzarayı seçmeye çalışırken yine kaybediyorum koltuğu da

• lömbür lömbür vücudlarıyla fırlıyorlar valla hgjgjhhjkk

Erkekler Ne Diyor 4

• şu ankarada hala metroya neden inip bineceğini anlayamayan inatla inen yolcu tarafından ahırdan çıkan danalar gibi insanları ite kaka kendine yol açan öküzler var bugün yarın dalarım birine

0|0
    0|0
  • bizim burda iett kavgası okuyor şoförler geç geliyor insanlar birikiyor birden de binince kıyamet kopuyor hergün kavga oluyor bir çözüm bulunamadı gıcık oluyorum !

0|0
    0|0
  • metrobuste cığneyıp gecen hayvanlar var ne sırası ulan

0|0
    0|0
  • O teyzelere karsi post-up oynuyorum. Onume gecemiyorlar. Hatta yanimda arkadasim varsa o da perdeliyor teyzeyi, 2 akbil basip fast break yapiyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...