İzlediğiniz en iyi film hangisi? ve nedeni ile birlikte...

Benim Sucker Punch sanırım :D BabyDoll

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Cesur yürek. Kesinlikte beni hasta edene kadar ağlatan tek film. Tarihi sevdiğim içindir belkide.

V for vendetta. Bana siyasi filmi sevdiren film.

0|1
    0|0
  • I'm Legend diyorum.. yalnizligi bana en cok isleyen film agladim heleki kopek sahnesinde /:

0|1
    0|0
  • Hachiko a dog's story

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir kere bütün filmlere olaylat ters kronolojik sırayla gidiyor, karşı tarafı ciddi bir şekilde düşündürüyor ve her seferinde bir önceki sahnenin ne olduğuna odaklanılmasını sağlıyor. Olayların gelişme biçimi, oyuncuların harika performansı, özellikle Guy Pearce'ın müthiş oyunculuğu baya bir etkiledi beni. İşte bu yüzden Memento diyorum.

0|1
    0|0
  • yüzüklerin efendisi serisi değişmezimdir her filmini 5 er deva genişletilmiş olarak izlemişimdir ve sıkılmadan izleyebilirim yeni filmleride sabırsızlıkla bekliyorum neden sevdiğime gelince acıklanamıycak bir duygu:D

2.sırada v for vendetta geliyor konusu mükemmel ve film gercekten güzel oyuncuları var ve yetenekliler

0|1
    0|0
  • o filme 20 dakika dayanabildim izlemeden kapattım :) izlediğin en iyi filmmi seçtin gerçekten.

0|1
    0|0
    • zevkler tartışılmaz '' herkesde izleyebilecek diye bişey yok :)

• 1-Esaretin Bedeli

2-Stalag 17

3-Se7en

4-Matrix

5-Son Samuray

Aklıma gelenler o kadar çok varki.

0|1
    0|0
  • cesur yürek destansı bir film...

1|1
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi serisi..

0|1
    0|0
  • wanted, hangover serisi

0|1
    0|0
  • Star wars-back to the future-clockwork orange-amelie-elephant man ilk aklıma gelenler

0|1
    0|0
  • niku daruma diyorum beni çok etkilemişti :)

0|1
    0|0
  • çok var yazmam uzun sürer o sebepten en son etkiletyeni söliyim :D Secreteriat,tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • turist ömer

0|0
    0|1
  • Scarface. Al Pacino'nun en iyi performanslarından biridir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...