Mustafa Mutlu da ihraç edildi

Bilmem okur musunuz.. Ama dünkü Yiğt Bulutla alakalı yazısından sonra Vatan'dan ihraç edilmiş o da..

yazı bu: link

Ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her işveren kiminle çalışıp çalışmayacağına karar verme yetkisine sahiptir işten çıkarıldıysa bunun da belli prosedürleri var bunlara uyulduysa burada haksız bir durum göremiyorum

0|0
    1|0
    • haksızlık demedim zaten en fazla parasını öder yine atar gazeteden ama neden hep eleştirenlerin işine son veriliyor, düşünce özgürlüğü nerede?

• Fikirleri gazetenin genel ilkelerine uymadığı için işine son verilmiş gayet normal bir durum

• :)) Allahtan Türkiyede herkes senin gibi düşünmüyor

Erkekler Ne Diyor 4

• ileri demokrasinin son kurbanı.

0|0
    0|0
  • çok kibar söylemişsin işten atıldı . yazıklar olsun bu düzene

0|0
    0|0
  • Birde medya özgürmüş öyle söylüyor sayın başbakan

0|0
    0|0
  • Dokunan yanar. Ya işinden atılır ya da hapse atılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mustafa Kutlunun hikayelerini hayranlıkla okuyorum, çok güzel yazmış, haklı da, doğru söyleyeni hep kovamazlar mı zaten, kural bu.

0|0
    0|0
  • ihtacatımız artmış helal olsun.

0|0
    0|1
    • Ben kimse şak şakçılık yandaşlık yapsın demedim nerden böyle bir anlam çıkarttınız ?

Ayrıca bunları şu yandaş olmayan sol medyaya da söyleseniz keşke Aydınlık Yurt Cumhuriyet gibi gazetelerde neden bir tane bile muhafazakar hükümet yanlısı yazar yok ?

• Bu ikiyüzlülük ile nasıl kalkıpta diğer basın organlarını eleştiriyorsun insanları doğru olduğuna inandığı fikirleri savunduğu için yandaş olarak suçluyorsun senin gazetende bir tane bile muhalif yazar yok diyince yeteri kadar var diye bir cevap geliyor .Yeteri kadar olduğuna nasıl karar verdiniz bu rakamı kim hangi kıstasla belirlemiş ? Yada sağ görüşlü yazarların yeteri kadar olduğunu düşündünüz o zaman niçin yeteri kadar olmayan Kemalist düşünmeyen diğer sol fraksiyonlara yer verilmiyor ?

• Sakinim :)

Yükleniyor...