Türk erkekleri bir konuda birinci olmayı başarmış

Bu gün gazetede okudum arkadaşlar türk erkekleri en bakımlı erkekmiş dünyada haftada 18 saat geçiriyorlamış ayna karşısında saçları bide kıyafetleri için ... Ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

0|0
31|72

En İyi Erkek Görüşü

• Asparagas haberdir o... Değil haftada 18 saat, ayda o kadar saat geçirdiğine inanmıyorum. O yazıyı kaleme alanı bindireceksin metrobüse görecek Hanya'yı Konya'yı... Aynayı bıraksınlar kenara, önce günlük duş almayı ve çamaşır değiştirmeyi öğrensinler. Hatırı sayılır bir kitle bir tek pazar gününden pazar gününe suyla temas ediyor. Çok kaba kaçacak ama Recep İvadik'in dediği gibi buran buram apış arası ve sidik kokanlar sürüsü var bu ülkede. Bir insan 1 hafta aynı külotla gezer mi? Ter kokusuna hiç değinmiyeceğim, o zaten Türkiye'de erkekliğin şanı..! Saçları apaçi yapacağım diye her gün bir kavanoz jöle sürmek bakım değildir maalesef...

1|0
    0|0
    • Bilader senin yaşadığın yer nasıl biryer bilmiyorum ama elin gevurundan bizi aşağılaman senin çevrenle ilgilidir.Bnm çevremde anlattığın gibi bir dostum olmadı evet haber abartı doğrudur.Ancak yeni türk nesili sokak çocuklarından bahsetmiyorum.Gayet bakımlı

• Bu iş öyle ekonomik güçle falan da alakalı değil. Sadece su+sabun. Kedi gibi millet olmuşuz suya gireceğiz diye aklımız çıkıyor... Parfüm sıkanların çoğu da kötü kokuyu absorbe etmek için çabalıyor. Özellikle de kadınlar. Yarım şişe parfüme bulanıyorlar gene yakına geldiler mi alttan ekşi ekşi ter kokusu. Kusuruma bakma ama Türkiye'nin her yeri Nişantaşı, Etiler'den ibarek değil. Benim de pis kokan arkadaşım yok ama senin benim çevrem Türkiye'nin tamamı değil...

• hay ağzına sağlık..lafı ağzımdan almışsın

Erkekler Ne Diyor 71

• Olabilir, düzenli sporumu yaparım, şeker tatlı gibi zarar verice şeyler yemem, sigara içmem, içki ortam olursa içerim, giyimime önem veririm, kendimi sürekli geliştiririm, hem mesleki anlamda hemde genel kültür anlamında.

Türk erkeklerinin ortalamasını bilmiyorum ama, benim için doğrudur.

0|0
    0|0
  • Asparagastır sen inamaa :))) Giyinirim Saçımı ıslatır frçagerekiyorsa 2 dk fön parfüm bitti çıkarım :)) Bizler bayan değiliz ki günde 2,5 saat ayna karşısında kı*ımıza başımıza bakıp 20 kıyafet deneyim acaba hangisi oldu diyelim :)))

0|0
    0|1
  • Yahu şu kısacık hayatlarında türk erkeklerinden başka erkek görmemiş kızların yorum yapmasına bir izin vermeyin..

1|2
    0|0
  • saçımı bile taramam... ayna karşısında sadece dişlerimi fırçalamak ve bir kaça ayda bir sakal traşı olmak için duruyorum... yazıklar olsun benim yüzümden az daha ikinci oluyorduk...

şakası bir yana nedr onların çabası ulan temiz ol duşunu falan al sürekli hijyenik ol vücut çalış eyvallah ama o saçlar ne la? yapması 3 saat yıkaması 5 :S

1|0
    0|1
  • Sonucu bu olacaksa olmasın link

0|0
    0|0
  • bence ilgi cekmek için uydurulmus bir şey :D

0|0
    0|0
  • Yalan haber. Düpedüz iftira hem de kuru iftira.

Ayna başında hayatı boyu toplasan 18 saat geçirmez Türk erkeği..

1|0
    0|0
  • kendime yeticek kadar bakımlıyım ayna karşısında saç için geçirdiğim vakit ügnde max 5dk 18 saat geçiren varsa haftada oha :D

1|0
    0|1
  • türkler rekor kırmaya devam ediyor :)

0|0
    0|1
  • Erkeklerin yarısının saçında sorun olduğunu düşünürsek saçma bence..Ayrıca sadece saçımızı yaptığımız düşünüldüğünde ve bunun 10 dk sürdüğünü düşünürsek..çok çok saçma..kıyafet giyip de iki saaat aynada kıyafetine bakan bir erkek de dşünemiyorum..olsa olsa toposkilerdir..

0|0
    0|0
  • Saçın şeklini beğenmediğinde genelde bozarsın sonra tekrar yaparsın yine olmaz yıkarsın, kurularsın ve tekrar... bu kısır döngü yüzünden birici olabiliriz. Kendimizi beğenemiyoruz.

0|0
    0|0
  • zevk için bakım haricinde erkek genelde bakımlı olmalıdır.sakalıydı bıyığıydı saçıydı.Bide erkekler aazcık pasaklı olur

1|0
    0|0
  • Millet ülkesinde bayanlara iyi davranmıyo oturup muhabbet bile etmiyo ama bayanlar erkeklerin peşinden koşuyo bizde kezbanlara kendimizi beğendirmek için 18 saat geçiriyosak aynada bunda bir sorun olduğunu oturup düşünmek lazım.

1|0
    1|0
  • bakımlı olduğumuz doğru. ancak ayna karşısında saatler geçirmiyoruz. yapacağımız bakım belli zaten. hızlıca yapıyoruz bitiyor. ayrıca aşağıda bakımlı oldukları için bile erkeklere bok atan kızlara kısaca ölün diyorum. aynı kızlar başka başlık altında erkeklerin bakımsızlığından şikayet etmiyorsa çükümü kesecem!

0|0
    1|0
  • İlk kez cinsellik haricinde birincilik elde ediyoruz helal doğrusu.

0|0
    1|1
  • Haftada 18 saat günde 2,5 saate denk gelir. Günlük 14-15 saat uyanık olan bir insan için ki hangi milletten olursa olsun, ayna karşısında 150 dakika yani 9000 saniye geçirmesi teorik olarak ve eminim ki pratik olarak da imkansızdır.

1|0
    0|1
  • bi haftada ayna karşısında 18 saatimi harcayacağımı sanmıyorum :D Günde 1 saatten fazla aynanın karşısında durmak bana göre mümkün değil :D:D

0|0
    0|1
  • şu kuaförde saçlarını şekilden şekilde sokan ergenler ile hazırlanan bir anket sanırım. İçi boş olunca , dışa saatler harcarlar. Ben inanmıyorum şahsen.

0|1
    0|0
  • İkinci hangi ülkeymiş?

0|0
    0|1
  • sevinsemmi bilemedim ...

0|0
    0|0
  • Yaninda deodorant tasiyan erkekler var daha ne olsun kizlar bile yapmiyor bunu sahsen aracimin torpidosunda parfumum dis fircam ve macunum duruyor heralde bizi secicekler

0|0
    0|0
  • Bence yalan..Mastürbasyon deneyiminde birinci olabiliriz ama :D

1|1
    0|1
  • 18 saat abartı günde duş saç diş ve parfüm yarım saatten haftada 3.5 saat yapar.Bende öyle en azından

1|0
    0|1
  • doğrudur bence türk erkekleride türk kılzarıda çok bakımlı ve hoşlar bence ben doğu kökenliyim ama dünyada oylama yapılsa oyum turkısh olacak ;)

0|0
    0|0
  • Ben sabah akşam duş olayına girerim; yarım saat zaten orası... Giyimdi, kokuydu, spordu derken ortalam 2 saati bakıma ayırıyoruz zaten

0|0
    0|0
  • Fake and gay

0|0
    0|0
  • Hakkımızı vermeniz gerektiğini düşünüyorum artık :)

Verin lan hakkımızı!

0|0
    1|1
  • ingiliz pilot anons geçer sahilden denize 50 metre kıpkırmızı burası çanakkale savaşıdır demek istediğim odur ki TÜRK erkeği kahramandır şuan için demiyorum ama ecdadımız ne birincilikleri vardır 40 kişiyle saray basan TÜRK erkeğidir kürşaddır

0|0
    1|1
  • Hafta değilde yılda 18 saat olmasın :D

0|1
    0|0
  • biz mükemmeliz :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    41

Kızlar Ne Diyor 31

• doğrudur ya apaçileri görmüyormusunuz adamların elleri saçlarında kaldı valla :D şaka bir yana ama ben her nekadar türk erkekleri türk kızlarını eleştirse de, bizim erkeklerimizin üstüne tanımam. Şu an dışarı bir çıkıyorum mübarek Hollywood'tan fırlamış hepsi

0|2
    0|0
  • Aslında doğru, tam genelleyemesek te Türk erkeği kıl tüy saç konusunda bakımlı, temiz..

Ama bence yine de değerlendirme de o saatlerin içine hamam saatlerini de katmış olabilirler diyorum... Malumunuz pek vakit harcıyorlar banyoda:)

0|1
    0|0
    • kadının bakımsızı,bıyıklısı,sakallısı olduğu kadar :) erkeklerinde ter kokanı öküzü,bakımsızı olabiliyor genelleme yapmamak gerek ama kadınında erkeğinde bakımlısı kendi yolda yürürken bile belli ediyor ama bu kategoriye kaportası,boyası düzgün dışarda görünce afet dediğimiz güzel giyimli bakımlı ama bir o kadarda pis kokan hatunlar girmiyor :)

• Demek ki motor, kaporta, cila full bakıma birden girmek giriyor araba gibi:)

Bence de öyle..biri eksik oldu mu mazallah yolda son yere varmadan atarsın kendini arabadan aşağıya:))

• Dış görünüşün her derde deva olduğunu sanıyorlar normaldir :)

Biri de erkeklerimizin kitap okuma da dünya kaçıncısı olduğunu şeyapsın. :)

2|0
    0|1
    • Gidelm uzklara brcu gdlm .s.s

• pek iyi bir gözlemci olmadığın anlaşılıyor ;) sadece izdivaç programlarını düşün. izdivaç programlarının içeriklerini düşün. üşenme kız ;) düşün! hala iddialı mısın :P

• akıllım ben katılım kitlesinden değil hitap ettiği izleyici kitlesinden bahsediyorum. benim sosyal çevremde yok izleyen diyorsun da konu senin sosyal çevren değilki. türkiyenin genelinden bahsediyoruz. ayrıca nasıl hayali bir sosyal çevren varki kadınlar izdivaç izlemiyor ama erkekler kitap okumuyor, kültürsüz falan. kamooon :p

• Yani narsistler ? Haklısın :)

0|0
    0|0
  • apaçi kıyafetleri giyip saçları dikmek kolay olmasa gerek o yüzden ayna karşısında geçiyodur vakitleri :D

0|0
    0|0
  • son zamanlarda dikkat ediyorum da sahiden erkekler çoğu kızdan daha bakımlı, kendilerini bakmayı seviyorlar. Kızlar bakımsız demiyorum yanlış anlaşılmasın. Ama sanki bazılarında roller değişmeye başladı.

1|3
    1|0
  • Hadi hadi yine iyisiniz. Doğru olabilir. :DD

0|1
    0|0
  • Benim o ototbüslerde gördüğüm ekşi ekşi kokan ayakları olan erkekler hangi memleketten kesinlikle asparagas diyorum..

0|0
    0|1
  • o saçlar boşuna mı dökülüyor =)

0|0
    0|0
  • kore erkeklerinin giyimlerini gördükten sonra... yalan bence bu

0|0
    0|1
  • Bizim türk erkekleri gibisi yok bu dünyada

0|2
    1|0
  • Doğrudur

Burda bile ay saçımı kessemmi , kas mı yapsam , kilo mu versem

1|1
    1|1
  • bizim burdakiler ortalamayı düşürüyor sanırım.

dışarı çıkıyorsun bir saçını düzelt be adam -.-

0|0
    0|1
  • bakımlı erkek iyidir :)))

0|1
    0|0
  • Hmm evet tabi

0|1
    0|0
  • Ay ondan mı ter kokuyorlar öfff... :)

0|0
    0|1
  • valla kuzenim benden geç çıkıyor evden :D benden bile bakımlı o giysileri hep ütülü

0|0
    0|0
  • hiç sanmıyorum ..

0|0
    0|1
  • he!ondan ıgıl ıgıl kokuyorlar

1|0
    0|3
  • Neden bana tam tersleri denk geliyo...

0|0
    0|1
  • Duy da inanma,ayna karşısında vakit geçirse neye yarar

0|0
    0|1
  • pehhh , duy da inanmaa

0|0
    0|1
  • Hade ya ?! Deme ?! Cidden ?! Yuh . Yalan !

0|0
    0|1
  • yalannnnnnnnnnnnnnnnn

onlar italyan erkeği olmasın:)

0|0
    0|2
  • Yok artik :-) asparagas haberdir o :)

0|0
    0|2
  • alakası yok :S koyun kokulu yağlı saçlarla doğduklarından beri yıkanmamış dişlerle geziolar lan :S neresi süslü bunların :S

0|0
    0|3
    • sana hep koyunlar denk geldiyse biz napalım arkadaş..

• sen tek başına mı katıldın ankete arkadaş? bütün türk erkeklerini mi temsil ediyon? temiz olun canımı yeyin. ama çoğunuz değil işte. bana atarlanman bunu değiştirmiyor.

• ulan ciddi bir soru sorarım en fazla 10 cevap gelir kitap derim makale derim gündemden bahsederim millet hönk diye bakar ama geyiğe gelince herkes burada bir de kategori kültür! inanamıyorum yaa yok burada boşuna zaman kaybediyorum ben anladım :( soruya cevabım da şu: geyiğe gelince birinciyiz evet kadın da erkek de ama kendini geliştirmede sıfır!

0|0
    0|0
  • Benim eski sevgilim benden cok susluydu yuzune fonteden surerdi bide en iyi markayi sakallarina rimen surerdi onu yarim saat bklerdm

0|0
    0|0
  • hade len ordan:D

0|0
    0|1
  • kizlarda 25 heralde :D

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...