Sigara içerken yakalanmamak için ne yaparsınız :)

Arkadaslar sigara içerken yakalanmamak için tattikleriniz nelerdir? Anne babaya yakalanmamak için neler yapıyosunuz.? Güzel tattikleriniz var mı?

0|0
13|10

En İyi Erkek Görüşü

• odada içenler için:

öncelikle ebevenylerin dünya yıkılsa uyanmayacağı saatlerde harekete geçilmelidir, gece 2-4 arası uygundur.

öncelikle camdan olabildiğince sarkılır, etraf kontrol edilip rüzgarın yönü tayin edildikten sonra perde kapatılıp sigara yakılır, önemli olan nokta rüzgar yandan esiyorsa penceredeki çıkıntı nedeniyle oluşacak sirkülasyondan sigarayı uzak tutmaktır iş bittikten sonra odaya kolonya tarzı bir koku sıkılarak içerideki koku yok edilebilir.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• evden çıktıklarında evin kapısını sonuna kadar kilitlerim geri dönseler bile onlar açana kadar benim zamanım olur atarım hemen :D

1|0
    0|0
  • evde herkez uyumadan icmemeye calisirim ha olmuyormu iki dkk komsuya iniyorum diye cikar sigarami öyle icerim :)) 2 sene paketleri hep kalemligimin icine koyarak saklardim arti herzaman sakiz ve parfüm sart.. anneler babalar koku almakta 1 numaralar :)))

0|0
    0|0
  • hic sigara icmemek :D

0|0
    0|0
  • kullanmyrm o yzden yakalanma derdmde yok

0|0
    0|0
  • balkonda iç

0|0
    0|0
  • Sigara kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • yetişkin oluyoruz... en güzel taktiktir, tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • İçmiyorum şükür

0|0
    0|0
  • içmiyorum mutluyum

0|0
    0|0
  • birlikte içiyoruz

0|0
    0|0
  • Öyle bir çaba içerisinde değilim.

0|0
    0|0
  • Açık havada iç deodorant kullan elini yüzünü yıkamadan yanlarına yaklaşma

0|0
    0|0
  • ahmet bozkutta yazmış en iyi cevaptan 4 dakika önce ama odayı eklememiş tüh kaçtı 5 puan

0|0
    0|0
    • Evde kimse yokken yapılacaklardan bahsetmis ama :)

• banyo biri varkende olabilir .d

Erkekler Ne Diyor 9

• eveeeeeeeeeeeeet şimdi evde kimse yokken rahat olur çık balkona su dolu bir kapla iç söndür dök wc den gitsin. evde biri varsa duşa giriyosun sıcak suyu sonuna kadar açıyosun küçük bir pencere olcak orda ordan üfle gitsin buhar yok ediyo kokuyu uzun oldu var bikaç daha odada falan yazamadım :D

1|0
    0|0
  • içmem

0|0
    0|0
  • sigara içmediğim için öyle bir derdimde yok :) içseydimde bilirdi ailem zaten saklamazdım yani.

0|0
    0|0
  • Pencere kenarında içiyorum. Eğer biri odaya dalarsa hemen sigarayı atmak için.Yanıma içecek bir şey alıyorum kokudan dolayı. İşim bitince de deodorant sıkıyorum. Tabi bunların hepsinin ev içindekiler uyurken yapılması lazım :)

0|0
    0|0
  • Çok şükür öyle bir problemim yok hatta otlanırız bile birbirimizden.

0|0
    0|0
  • sigara içmem.

0|0
    0|0
  • evde sigara içmiyorum balkona çıkıyorum ya da dışarı çıkıyorum...

0|0
    0|0
  • Öle bir çabada bulunmadım.

0|0
    0|0
  • hocam o yaşta sigaradanmı çekiniyon 15 yaşında babamın yanında içerdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...