Yarın dağıtmak gerek :)

yarın iki kız dağıtalım dedik kızılay da olacağız ne yapalım ne önerirsiniz?(alkol almayacağız ona göre )

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dur bir dakika. Kelimeleri toparlıyorum. Kızılay, dağıtmak, öneri. Şırıngaları birbirinize sokup öldürebilirsiniz birbirinizi.

0|0
    0|0
    • uff adam gibi cevap yok

• yinede en iyi cevap seçiyorum seni :)

• Ben de soruna 5 yıldız vereyim bari bunun karşılığında çok küçük bir şey ama başka bir şey istersen söyle lütfen, çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 14

• kan verin ya da organlarınızı bağışlayın

0|1
    1|0
    • blablablablabla...

• barış tabiki.Ömrümüzü verdik barışa ama sen yinede kızılay kurumuna kan ver sevaptır

• peki senin için kan vericem yarın :D

• öncelikle neyi dağıtacaksınız

1|0
    0|0
  • saat 8 gibi konur da buluşalım :*

0|1
    0|0
  • alkol yok ve dağıtacaksınız. :S

0|1
    1|0
  • Alkosüz ''dağıtmak'' olmaz, ''felekten bir gece'' de çalınmaz.O fiiller alkol almakla bağlantılı doğrudan.

0|1
    0|0
  • Alkolsüz anca yatağınızı dağıtırsınız.

0|1
    0|0
  • Alkolsuz taksimde ancak burgerking de yemek komasina girersin.. guldum sadece

0|0
    1|0
    • alkol alamam sağlık sorunlarım var gülme.

• Olabilir geçmiş olsunda taksimde dagitmak istiyorumun cevabi ya nevizadedir çiçekçi pasajidir ya da balo sokakta machine dir vsvs alkolsuz taksimde nasilndagitacaksin tranvayin arkasina asilip heeeey die bagiracakmisin :)

• Ayran var. Milli içki falan

1|0
    0|0
  • sebil var dediler geldik <3

0|1
    0|0
  • benide davet ederseniz size bilmediğiniz yerleri öğretebilirim :D

0|0
    0|0
  • kızılayda nerede dağıtacaksınızki.

0|0
    0|0
  • heryer taksim heryer direniş diye bağırın kızılayda dağıtırlar sizi biber gazı ile merak etme :)

0|0
    0|0
    • oh mis yemeyeli olmuştu

• aynen öyle :) daha da dağıtmak isterseniz pankart yapıp bende gelirim,sıkıntı yok (:

• Bende size katilayim istedigimiz kadar civiklasalim. nedersin? ama uslu olmanız sartıyla

0|0
    0|0
  • kızılay dağıtılacak yermi kan mı dağıtıcaksınız :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...