Kapat

Kurtuluş Son Durak mı, Berlin Kaplanı mı?

Şu an burada iki film vizyonda biri 'Kurtuluş son durak' diğeri 'Berlin kaplanı' hangi filmi önerirsiniz biraz da konusu hakkında bilgi verirseniz memnun olurum.

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Berlin Kaplanı hoşuma gitmedi. Diğerini merak ettim. Ondan beklentim daha yüksek.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• berlin kaplanııııııııııı

0|0
    0|0
  • her ikisini de izlemedim fakat kurtuluş son durak daha bir ülkemize yakın sanki. o yüzden onu tercih ediyorum .

0|0
    0|0
  • Kurtuluş ama hangisi ? ayrıca son durakta fena sayılmaz.berlin kaplanı hakkın da iyi yorumlar almadım

0|0
    0|0
  • "O piti piti" yaptım, sonuç: Berlin Kaplanı

0|0
    0|0
  • berlin kaplanı

0|0
    0|0
  • Berlin kaplani eglenceli sikilmazsin

0|0
    0|0
  • Berlin Kaplanı'nı izledim, hoş film. Ötekini izlemedim.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• Berlin Kaplani diyorum, almanyada ki gurbetcilerin yasam tarzini güzel esprilerle seyirciye yansitmaya calismis ata demirer, gayet basarili da olmus bence.. ben güldüm filmi izlerken

0|0
    0|0
  • Berlin kaplanı

0|0
    0|0
  • Berlin kaplanına gitmek isterim ama ne vakit var ne de para.

0|0
    0|0
  • kurtuluş son durak izlediğim çok abartmış olmak istemem ama iyiydi beklentiyi çok yüksek tutmazsan tabi.

Sonlara doğru biraz mesajlara boğsa da gidişat olarak gayet iyi kadın gücü diyeyim sen anla =)

0|0
    0|0
  • İkisinide izledim, kurtuluş son durak ilk yarısı çok hoş ama sonu o kadar saçma ki anlatamam.

Berlin kaplanı çok daha içten, mesajı çok daha samimi. Arasıra güldürüyor ve Ata Demirer çok iyi hazırlanmış.

0|0
    0|0
    • berlin kaplanı için kurgusu saçma gibi yorumlar var basit bir senaryo falan

• Ben beğendim ikisini kıyaslayınca ama iyi bir film diyemem tabi.

• berlin kaplanı

0|0
    0|0
  • Berlin kaplanı

0|0
    0|0
  • berlin kaplanını bugün izledmm gayet basarılı

0|0
    0|0
  • ikisini de para verip izlemem.

1|1
    0|0