3 senelik sevgilimi aldattım. Kendimi nasıl affettirebilirim?

3 senedir birlikteligimiz olan sevgilimi aldattim herseyi ogrendi...evdeyim diyordum yalanlar soyledim disarda vakit gecirmelerimi,foursquare hesabimdaki kizlari, bir kizla mesajlasmami gordu resim gordu agladi mahvoldu. Guveni kalmadi numarasini degistirdi hic bir sekilde ulasamiyorum ona..Onu cok ozluyorum mahvetmisim onu o kadar pismanim ki herseyi duzeltmek istiyorum kendimden nefret ediyorum yaptiklarimi hatirlamak istemiyorum bu ben degilim.Iliski biteli 8 gun olucak.Ne yapmam gerekiyor arkadaslar onu tekrar yanimda gormek istiyorum ?

Güncellemeler:
Amcaoğlu beni çok sever ona anlattım durumu,haberi olmadan bizi görüştür bir şekilde dışarı çıkarmasını istedim rica ettim.Kızı aldatmıssın nasıl yapıcam çok zor istediğin dedi.Umudum var gibi beni görünce ne hisseder ne düşünür bilmiyorum(Çok seviyordu beni inanılmaz çok)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Sana çok iyi yapmış. Umarım birdaha görüşmez seninle.

1|0
    0|0
    • öledeme

• Çok pişmanım. herşeyi bütün pislikleri geride bıraktım.Sadece ona odaklanmak istiyorum ilişkimi geri kazanmak...

Kızlar Ne Diyor 6

• üzgünüm ama olan olmus geri gelmez gecmis olsun ama suc sende :(

0|0
    0|0
    • Kendi çukurumu kendim kazdım çok kötüyüm

• malesef ama bu kadar üzme kendini olan olmus herkes hata yapa bilir kesinlikle yaptiklarin dogru bir davranis demiyorum ama yinede bosver hayatini yasa ve gelecek sevgililerine böyle bir hata yapma

• Git bayil bir yerlerde ve bir daha ayilma. Biraz empati kur, sevgilin seninle beraberken birkac erkekle flort etse? Namussuz olur dimi..

0|0
    0|0
    • Ona geri donemezdim herhalde, bir kiz yapinca her erkek boyle dusunur..

• ben olsam onun yuzune bakamazdım helal nasıl bı ozguvendır bu

0|0
    0|0
    • Suçluyum suçumla kalıcam.Ama duzeltmek onunla konuşmak istiyorum

• belki affeder, ama şunu bil ki o 3 yıllık ilişkinizde olduğu gibi olmaz hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • durum vahim. senin gibilerle görüşmemesi onun için daha iyi olur bence uzak dur.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Her türlü 1-0 yeniksin..

0|0
    0|0
    • Felaket senaryosundayım

• Valla kardes bende ayni durumdayim ne yapacagimi bilmiyorum her yolu denedim olmuyor bir turlu

• aldatmak bizim mayamz da vasr hergn aynı seftalı yenmez

0|0
    0|0
    • Aldatırken düşünemiyorsun hayat süper ama o öğrenene kadarmış. Sonra ne yapıyorum ben dedim geç oldu ama şeftaliden bıktım kardeşim bu kdar hız yeter bana

• Yetr*bz koyamadk daha. Sen seftalıden bıkmşn. Bal yiyen baldan bıkarmş ya la

• geri gelirde eskısı gıbı tat dokmez kardes

0|0
    0|0
    • Erkeksin bilirsin, sevdiğim kız olduğu için bu kadar koyuyor.Kimler için ilişkimi mahvetmişim diyorum..

• bilirim kardeşim bende yaptım ama affettirdim kendimi. Sende kendini fazla üzme. Delilik falan yapmaya kalkma. Kafayı da bulma. Bu işler böyle yürür. Ona ulaş. Yalvar gerekrse bu işin raconu bu.. affedecek..tamamı koçum devenin dikeni erkek adamın s...i

• Üstad en iyi morali sen verdin eyvallah.Yalvarmayı herşeyi yapıcam,çnkü çok fena sçtım bu sefer.

Yükleniyor...