Sizce en büyük Türk lider kim?

En büyük Türk lider kim sizce ? Düşünün bakalım ...

Güncellemeler:
Öncelikle yanıt veren herkese teşekkür ediyorum.

Soruyu yayınlarken birilerinin eksi puan verebileceğini hiç düşünmemiştim.

Hiç kimse birileri ile aynı fikirde olmak zorunda değil.Türk tarihi derin ve köklüdür.Yani burada çok seçenek olması normal.Fakat eksi puan veren kimselerin yerinde olmak istemezdim.

Ben sevmediğim insanın yönettiği ülkede yaşamayı ile eziyet görürken birileri kurucularını sevmediği bir ülkede yaşamak zorunda anlaşılan.Onlar için üzülmekten başka bir şey yapamıyorum.

Sadece biraz okumalarını gerçeklerle yüzleşmelerini ,emperyalizme karşı kazanılmış EN BÜYÜK ZAFERİ sahiplenip keyfini sürmelerini öneririm…

Saygılar…

0|0
25|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• Mustafa Kemal Atatürk

6|3
    7|2
    • İşte emperyalist köpekler kurtuluş savaşımızdan bu yana,savaş alanında yenemedikleri Atatürk'ü,içimizdeki dinci vatanhainlerini kullanarak,cahil halkımızın gözünde düşürmeye çalıştı ve bunu kısmen başardı.Bu çok uzun zamandır sistemli olarak uygulanan bir tezgahtı...

Varlık sebebimiz kişi olan Atatürk diyenlere eksi verecek kadar cahil bir toplum olduk maalesef

• Bu soruları ortalık karıştırıcı buluyorum ama cevaplarda birbirine saldıran olmamış enteresan. En büyük liderimiz Fatih Sultan Mehmet ve Atatürk'tür.

2|1
    6|0
  • M. Kemal Atatürk

6|3
    6|0
  • Fatih Sultan Mehmet

4|6
    8|1
  • Atatürk , tartışmasız ?!

9|2
    7|3
  • tartışmasız MUSTAFA KEMAL ATATÜRKKK.

6|2
    7|3
  • Mustafa Kemal Atatürk.. !

7|2
    5|2
  • mustafa kemal atatürk

6|2
    6|2
  • Mustafa Kemal Atatürk

3|3
    4|0
  • Atatürk

6|2
    7|2
  • tabii ki Mustafa Kemal ATATÜRK <3

4|2
    4|0
    • Atamızın kurduğu cumhuriyette yaşıyoruz ve hala farklı cevaplar veren "ileri zekalılar" var ya

• Al işte..Seninde ananı babanı eşlerini çocuklarını bilmiyoruz ama yanıtına yanıt yazıyoruz..Nerde yetiştirdiler sizin beyinleri ya?Işıklı evlerde mi?

• çatla sen :)

• MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.Zorunuza gitmesin ya da gitsin cok onemli degil.

5|1
    3|0
  • alnımızın akı , yedi cihan serveri ; ''..Fatih Sultan Mehmedimiz...''

3|1
    6|1
  • Fatih Sultan Mehmet.

Mustafa Kemal Atatürk.

3|1
    8|2
  • Atatürk'ü sever sayarim saygi duyarim ama Fatih Sultan Mehmet diyorum.

1|0
    5|2
    • soru "türk" lider ise fatih türk değildir... hatta kimi rivayetlere göre müslüman dahi olmadığı söylenir... annesi gibi hristiyan olduğu söylenir...

• sadece göz gezdiriyorum...

• Atatürk ! kalbimizde yasiyor.

6|1
    5|2
  • Ataturk fatih sultan mehmet

1|1
    7|2
  • Eksileyenler kürt galiba.

Mustafa Kemal Atatürk!

4|1
    3|0
  • Atam fatih. ve yavuz sultan selim. ikisini cok seviyorum

5|1
    8|2
  • Fatih Sultan Mehmet.İstanbulu ayaklarımıza getirebilen şahıs.

4|0
    5|1
    • O taht için doğdu eğitildi.

Mustafa kemal yoktan varoldu sizin saygınız nerenizde bir anlasam.

• İlaha sizin ihtiyacınız var:)kimsenin ilahlaştırdığı yok uydurma bir yerinden..

• Artık edebinle konuşsan soran.Sana ne Atatürkü sevmeyenden.

• türklerden büyük lider çıkmaz

2|1
    16|9
    • Kürtmüsün:)

• Arkadaşım ben en büyük lideri sordum sende söylersin.Başkasının fikrine eksi puan nereden çıktı nedir bu hazımsızlık...

• ee iyide sitenin formatı bu . eğer katıldığın bir düşünceyse artılarsın katılmadığın bir düşünceyse de eksi verirsin. etiğe aykırı bir şey mi var bunda? kaldı ki ben kimseye eksi vermedim..ama senin bu söylediklerinin üzerine seri eksi vericem. ayroca ben senin arkadaşın falan değilim salak herif.

• EN BUYUK LIDER Turkiyenin ÖZGUR olmasinda en buyuk emege sahip olan MUSTAFA KEMAL ATATURK ve SEHIT olan ATALARIMIZDIR. ONDAN SONRA GELENLER malesef bizi DIKDATÖRLUGE DOGRU GÖTURUYORLAR sadece.

6|2
    3|0
    • tarihinizi düzgün okuyun lütfen.. bilmediğiniz apaçık ortada. diktatörlüğe götürüyor derken bu zamandakileri boşverin.. o kadar liderimiz varken bir düşünün. atatürk tamam o var fakat ondan sonra olan liderleri yok saymayın lütfen

• :D gerek duymuyorum duysam yapardım :D Fatih Sultan Mehmed gibi... sen git kimin dölü olduğu belli olmayan atanla gurur duy embesil :D

• Sana söylemeye utandığım tüm lafları toptan yolluyorum anladın sen...

• M. Kemal Atatürk

6|2
    7|2
  • babaam.

5|2
    4|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Mustafaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kemallllllllllllllllll ATATÜRKKKKKK! O kadar... gerisi sadece teferruat...

8|1
    4|1
  • kürşad

metehan

atilla

osman bey

yavuz sultan selim

kanuni sultan süleyman

fatih sultan mehmet

cennet mekan abdülhamid han

6|3
    13|2
    • of abi alnından öpesim geldi..bilinçli insan nasıl da belli oluyor..tarih bilgisi var adamda.ne abdülhamid i boşa atmış ne kürşad ı es geçmiş :) en iyi cevapsın aga

• ben sana eksi vermedim kardeşim tarihini bilmediği halde burada gelip işte şu başkası yok gerisini salla gbi yorum yapanlara verdim.. kaç tane atatürkçüyle konuştuysam doğru dürüst hayatını bilmiyorlar.. hatta iki üç tanesi annesinin adını sordğmda zübeyde miydi evet öyle internetten baktm şimdi dedi.. sevmesinler demiyorum ama körü körüne bilgisizlikte olmaz

• Sende sus bir ya bir şey yazıldı sanıp bakıp duruyorum boş teneke gibi dolanıyorsun çık git yazma benim sorumarıma.

• Atatürk

6|1
    3|1
  • Mustafa Kemal Atatürk

5|1
    3|0
  • Kitap sayfalarındaki resmi birilerine batan liderimiz bence.

5|1
    3|1
  • Bence soru Turk ulusuna en iyi hizmet etmiş lider olmalıydı. Neden diye soracak olursanız o dedidiğiniz hiç bir lider tam anlamıyla Türk değildi bu arada Fatih Sultan MEHMET'DE devşirmedir. M.Kemal ATATÜRK ve Fatih Sultan MEHMET. Ve Mustafa Kemal ATATÜRK'E diyipte eksi puan verebleri kınıyorum. Sizin ananızın babanızın belli olmasını sağlayan adamlara ihanetiniz cahilliğinizle boy ölçüşemez diyorum sadece.

1|0
    4|0
  • Hiç kimse.

3|1
    12|5
  • Atatürk ve Fatih Sultan Mehmet

0|1
    3|0
  • sordugun soruya bak bariz mustafa kemal dedirtip egonu ve egoları tatmin etmek istiyosun nice türk komutanlar liderler vardır attila fatih sultan mehmet kanuni sultan mustafa kemal daha nice komutanlar..

0|0
    2|0
  • Nuri Paşa bence

1|0
    2|0
  • hangi birini sayacaksın ki...

0|0
    3|0
Yükleniyor...