Bu durum çok moralimi bozuyor

ya ben kendimi çok yalnız hissediyorum okulda arkadaş ortamlarımda doğru dürüst çevrem yok zaten 3 tane en yakın arkadasım her buluştuğumuzda sevgililerinden yaşadıklarından bahsediolar bense sadece dinliyorum onları 3üde okadar güzel şeyler yaşıoki ben evdeyim hep müzik dinle tv seyret bıktım artık arkadaslarımdan biri eskiden sevdiğim cocukla buluşcakmış çok moralim bozuldu bnde bozuntuya vermedim ben unuttum onu dedim gelipde bana sormuolar bile sn ne yapıosun die hep bana dertlerini anlatıolar hoş ben ne anlatabilirimki hiç bişey yaşamadım onlar bana anlatıolar ben yardımcı oluyorum fikir veriyorum 40 yılın başı ben anlatıyorum cevap bile vermiolarya hemen kendi konularına bağlıyolar olayı 3 arkadasımdan 2 si popüler şimdi popüler die onlar sen kendini öyle görüyosun diyeceksiniz 1si tam benim gibi ama sevgilsiyle çok mutlular bense hep susuyum ve dinleyim ne yapcam ben ya bıktım bu hayatımdan bikerede şans mutluluk bana vursun

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yalnizlik sorunu cogalmaya basladi hyasadigimiz zamanla alakali saniri

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• valla durumuna üzüldüm açıkcası..sessiz sakin birisin sanırım..o seni dinlemeyip kendi konularına dönenler bencillik yapıyorlar açıkcası ama sende ağırlığını koymazsan kimse dinlemez seni bu da bir gerçek..

0|0
    0|0
  • El değmemiş bir çiçek daha kıymetli olur. Boşver sen. Elbet çıkıcak kısmetin.

0|0
    0|0
  • belki de düzgün bir aşk aradığındandır ...

0|0
    0|0
  • çok mu çirkinsin?

0|0
    0|0
    • hayır tabikide çıktıklarım oldu ama hiç mutlu olamadım kimseyle çıkmak istemedim

• Ozaman biraz açık saçık giy havalı havalı iplemez tavırlarda gez 2 haftada popülersin asjdasf

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...