Yazım kurallarına dikkat etmeyen insanlar

Yazım kurallarına dikkat etmeyen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz. Örneğin; soru eklerini bitişik yazan, -de, -da eklerini ayırmayan, noktalama işaretlerinden önce boşluk bırakan ve benzeri hatalar yapan insanlar hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Ben ön yargılı davranmak zorunda kalıyorum.

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

• de da ayırmamak gibi bişey sorunsa "ğ" yerine "h" yazan insanlar gördüğümü söylesem çıldırırsın :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Ekler falan umrumda değil.Şu 'ğ' harfi yerine 'y' kullananlara gıcık oluyorum.'Eylence' nedir ya?

0|1
    0|0
  • Ben uyarmaktan bıktım. Onlar hata yapmaktan bıkmadı.

0|1
    0|0
  • Ya dikkat etmeye çalışsamda hata yapıyorum. Yani her kuralı aklımda tutmak

çok zor Türkçe'de... :$

0|0
    0|0
  • bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • bana bilgisiz gibi geliyorlar. Bende çok dikkat ederim. Aslında çok büyük bir sorun değil.

0|1
    0|0
  • bence pek önemli değil. ama kısaltarak yazan insanlardan tanımadan nefret edebilirim :D npysn ln knk ne ya :D

0|0
    0|0
  • noktalama işaretleri net ortamında bir boşlu bırakılarak yazılırmış babam öğretmişti.

0|0
    0|0
  • Pek sevmem ama abes olmadığı sürece de kızmam. Çünkü bilen var bilmeyen var.

0|0
    0|0
  • Umurumda değil.

0|0
    0|0
  • Geliyom gidiyom demediği sürece sorun yok

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• aynı şekilde :) çoğu zaman böyle yapanlar itici görünüyor ama diğer türlüsü de pek çekici değil bence :)

0|1
    0|0
  • herkes imla kurallarını 4/4 lük kullanacak değil ya. bilen var bilmeyen var. kafan bunamı takılıyor? taharet almasını biliyormusun ?

0|0
    0|1
  • O insanlara gıcık kapabiliyorum. Telefon bile olsa, dikkat etmek gerekli.

0|1
    0|1
  • bırak hocam bu işleri türk dil kurumumu burası :D

0|0
    0|1
  • Kimseyi ilgilendirmez diyorum :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...