Aranızda Tiyatro eğitimi almak isteyen?

Arkadaşlar aranızda tiyatro eğitimi almak isteyen var mı? Oyunculuk veya Dramatik Yazarlık eğitimleri konusunda yardımcı olabilirim.

Güncellemeler:
Sahne Sanatları Bölümü Dramatik Yazarlık Ana Sanat Dalı mezunuyum.
Ciddi anlamda bir eğitimden bahsediyorum. Bir tiyatro merkezi açıyoruz. Kamera önü oyunculuk, tiyatro ve metin yazarlığı eğitimi vermeyi düşünüyoruz.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet bu çok hoş olur. Ciddi anlamda bir eğitimden mi yoksa amatör bir proğramdan mı bahsediyorsun? Konuyu biraz daha açarsan sevinirim

0|0
    0|0
    • Ciddi anlamda bir eğitimden bahsediyorum. Bir tiyatro merkezi açıyoruz. Kamera önü oyunculuk, tiyatro ve metin yazarlığı eğitimi vermeyi düşünüyoruz.

• İzmir'de misiniz?

0|0
    0|0
  • Yok saol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çoğu kişi tiyatro yeteneğim olduğunu söylüyor ve eğer bir meslek düşünüyorsam bu tiyatroculuk olmalıymış ama bence değil... :) Tiyatro yeteneğimi nasıl anlarım :) Yada tiyatroculuğun bana uygun olduğunu :)?

0|0
    0|0
    • Öncelikle tiyatroculuk demezsen sevinirim. Çoğu insan öyle olduğunu zanneder, ya da eşin dostun gazına gelir. Ama tiyatro belli bir birikim, esneklik ve farklı bakış açılarıyla harmanlanmış bilgi yoğunluğu ister. Buradan yorum yapabilmem zor, eğer kendine güveniyorsan bu işin eğitimini almanı tavsiye ederim. Ama uyarmak isterim, hiç kolay değildir.

• Saolasın aydınlattığın için...

• Hayir ben ses egitimi almak istiyorum

Okulu kazanayim ondan sonra yapcam

0|0
    0|0
    • Ses eğitimi derken? Dublaj, diksiyon vs ?

• Ses dediğin zaman içine konuşma, müzik, taklit, oyunculuk girer. Ukalalık yapmak istemem ama, şarkı için eğitim alacam dersen, seninle dalga geçerler. Senin müzik eğitimi alman lazım. Hadi rast gele.

• San egitimi aklima gelmedi

• hayat zaten tiyatro değil mi azizim

0|0
    0|0
    • Dünya bir oyun sahnesi, bizler birer oyuncuyuz... Bütün erkekler ve bütün kadınlar, sırası geldiğinde girerler ve çıkarlar bu oyun sahnesine...” W.Shakespeare

Yükleniyor...